Menu Moje konto

Metal DAO

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,36795547
18.59%24H

Kupuj i sprzedawaj Metal w Bitladon

Chcesz zacząć kupować oraz sprzedawać walutę Metal? Zacznij od utworzenia konta Bitladon! Poddaj je krótkiej weryfikacji, a następnie zasil środkami za pomocą SEPA. Już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać MTL i inne cyfrowe waluty. Bitladon to prosta, bezpieczna platforma udostępniająca handel walutami w najlepszych cenach. Sam się o tym przekonaj! 

Wykres Metal DAO

Czym jest Metal (MTL)?

Metal to aplikacja płatnicza dedykowana użytkownikom smartfonów. Płatności można dokonywać na całym świecie, używając tylko numeru telefonu. Twórcom waluty Metal (MTL) zależało na tym, aby możliwe było płacenie kryptowalutami. Ponadto, chcieli skoncentrować się na kontrowersyjnych branżach, które – z powodu ograniczonego zaufania – często mierzą się z utrudnionym dostępem do systemów płatności. Należy do nich m.in. erotyka, e-Sport i nutraceutyki.

Śledź cenę Metal w Bitladon

Dzięki Bitladon w prosty sposób sprawdzisz, czy dany moment jest odpowiedni, aby kupić i sprzedać MTL krypto. Nasza strona pokazuje nie tylko aktualny kurs, ale też jego zmiany w ciągu ostatnich miesięcy i ostatnich 24 godzin. Kupowanie i sprzedawanie waluty Metal, Litecoin w Bitladon jest łatwe i bezpieczne. Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady. Kupując walutę w Bitladon, płacisz dokładnie tyle, ile widzisz – podana cena zawiera już wszelkie opłaty. Jeśli chcesz zmniejszyć ich wysokość, skorzystaj z funkcji “dowolna za dowolną” i wymień jedną walutę na inną – wówczas koszt transakcji zmniejszy się aż o połowę! Dzięki temu jeszcze więcej będziesz zyskiwać na dokonywanych transakcjach. W Bitladon kupisz nie tylko MTL – kryptowaluta jest jedną z ponad dwustu dostępnych na naszej platformie! 

Jak rozpocząć handel?

Platforma Bitladon dedykowana jest zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom. Z pewnością poradzisz sobie z jej obsługą! Z pomocą przyjdzie Ci sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przygotowane przez nas instrukcje. W dowolnym momencie możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego, rozmowy na czacie bądź przez telefon. Oferujemy pomoc w języku niderlandzkim i angielskim. Zawsze możesz poprosić o pomoc w Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.