Menu Moje konto

Maker

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 639,171933
1.39%24H

Kup lub sprzedaj walutę Maker

Platforma Bitladon to polska giełda handlu walutami. Za jej pośrednictwem możesz kupić różne waluty, m.in. Maker. Kryptowaluta dostępna jest w najlepszej cenie, a jej aktualny kurs sprawdzisz na naszej stronie. Czego potrzebujesz, aby rozpocząć/ To proste – wystarczy, że założysz swoje konto! Gdy wpłacisz na nie środki, niemal natychmiast będziesz mógł za nie kupić wybraną walutę.

Wykres Maker

Handel walutami dostępny dla każdego

Za pośrednictwem giełdy Bitladon, każdy może zacząć handlować walutami. Nasza strona prosta i intuicyjna w obsłudze. Poradzisz sobie z nią również wtedy, gdy nie posiadasz zaawansowanych umiejętności technicznych – jest dostępna dla każdego. W każdej chwili możesz więc kupić Maker bądź inną walutę, która Cię interesuje. Nie obawiaj się, że jej dla Ciebie nie wystarczy – dbamy o to, by każdy miał możliwość zrealizowania wybranej transakcji.

Kup Maker w najlepszej cenie

W Bitladon będziesz mieć możliwość zakupu waluty Maker (MKR) w najlepszej cenie. Obawiasz się ryzyka, a jednocześnie chciałbyś kupić walutę Maker? Kurs (zawsze aktualny!) znajdziesz na naszej stronie. Analizując wykres Maker z ostatnich miesięcy oraz dane historyczne dowiesz się, czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty. Co istotne, do ceny waluty nie musisz doliczać żadnych dodatkowych opłat – ta, którą widzisz na stronie już je uwzględnia i jest ceną ostateczną! Gotowy, aby kupić Maker (MKR)? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jeśli męczą Cię jakieś pytania lub masz wątpliwości, koniecznie sprawdź FAQ – sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie. Warto również przeczytać znajdujące się na niej instrukcje. A co zrobić, gdy nie znajdziesz tam tego, czego szukasz? Najlepiej: skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu lub wiadomości e-mail. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię. Nie zwlekaj – jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.