Menu Moje konto

Maker

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1169,62
0.62%24H

Kup lub sprzedaj walutę Maker

Platforma Bitladon to polska giełda handlu walutami. Za jej pośrednictwem możesz kupić różne waluty, m.in. Maker. Kryptowaluta dostępna jest w najlepszej cenie, a jej aktualny kurs sprawdzisz na naszej stronie. Czego potrzebujesz, aby rozpocząć/ To proste – wystarczy, że założysz swoje konto! Gdy wpłacisz na nie środki, niemal natychmiast będziesz mógł za nie kupić wybraną walutę.

Wykres Maker

Handel walutami dostępny dla każdego

Za pośrednictwem giełdy Bitladon, każdy może zacząć handlować walutami. Nasza strona prosta i intuicyjna w obsłudze. Poradzisz sobie z nią również wtedy, gdy nie posiadasz zaawansowanych umiejętności technicznych – jest dostępna dla każdego. W każdej chwili możesz więc kupić Maker bądź inną walutę, która Cię interesuje. Nie obawiaj się, że jej dla Ciebie nie wystarczy – dbamy o to, by każdy miał możliwość zrealizowania wybranej transakcji.

Kup Maker w najlepszej cenie

W Bitladon będziesz mieć możliwość zakupu waluty Maker (MKR) w najlepszej cenie. Obawiasz się ryzyka, a jednocześnie chciałbyś kupić walutę Maker? Kurs (zawsze aktualny!) znajdziesz na naszej stronie. Analizując wykres Maker z ostatnich miesięcy oraz dane historyczne dowiesz się, czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty. Co istotne, do ceny waluty nie musisz doliczać żadnych dodatkowych opłat – ta, którą widzisz na stronie już je uwzględnia i jest ceną ostateczną! Gotowy, aby kupić Maker (MKR)? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jeśli męczą Cię jakieś pytania lub masz wątpliwości, koniecznie sprawdź FAQ – sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie. Warto również przeczytać znajdujące się na niej instrukcje. A co zrobić, gdy nie znajdziesz tam tego, czego szukasz? Najlepiej: skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu lub wiadomości e-mail. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię. Nie zwlekaj – jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.