Menu Moje konto

Mainframe

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00056
-6.67%24H

Kup Mainframe w Bitladon

Planujesz rozpocząć handel kryptowalutami? Świetnie trafiłeś! Bitladon to polska giełda kryptowalut odpowiednia dla każdego – zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych traderów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była prosta w obsłudze, intuicyjna i bezpieczna. Za jej pomocą z łatwością kupisz Mainframe (MFT) oraz inne waluty! W Bitladon czeka ich na Ciebie ponad 200 i sam decydujesz o tym, którą z nich wybierzesz! A co zrobić, żeby zacząć? To proste – utwórz swoje konto!

Wykres Mainframe

Nie czekaj – utwórz konto, by kupować i sprzedawać waluty

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, utwórz konto osobiste lub biznesowe. Jeśli poddasz je szybkiej weryfikacji, nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji. Dzięki temu niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać Mainframe oraz inne cyfrowe waluty. Dane, które podasz w czasie weryfikacji będziemy przetwarzać z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto będzie już gotowe, zasil je za pomocą jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Gdy wpłacisz w ten sposób euro, już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Jeżeli zdecydujesz się wypłacić zgromadzone środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy je na wskazany rachunek. W Bitladon sam decydujesz o tym, gdzie przechowywane będą waluty – czy w Twoim osobistym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline.

Sprawdź kurs, by kupić walutę w najlepszej cenie

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić kurs Tron, Mainframe, Litecoin oraz innych walut dostępnych na platformie. To jednak nie wszystko – oprócz aktualnego kursu udostępniamy również wykresy, z których możesz dowiedzieć się, jak kształtowały się ceny walut na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dzięki nim łatwiej Ci będzie podjąć decyzję o inwestycji. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość konfiguracji automatycznej transakcji. Nie musisz wówczas sprawdzać, ile aktualnie kosztuje Mainframe – kurs, po jakim kupujesz walutę, ustalasz samodzielnie! Co istotne, gdy kupujesz Mainframe, cena waluty zawiera już wszelkie opłaty i koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, co kupujesz i ile za to zapłacisz. 

Zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Odpowiedzi najprawdopodobniej znajdziesz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Polecamy Ci również lekturę naszej bazy wiedzy oraz instrukcji – zawarliśmy w nich najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania i obsługi naszej platformy. Jeśli jednak będziesz potrzebował dodatkowych wyjaśnień, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – nasi doradcy we wszystkim Ci pomogą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.