Menu Moje konto

MaidSafeCoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,07388
6.52%24H

Sprawdź aktualną cenę MaidSafeCoin w Bitladon

Jeśli chcesz być na bieżąco z cenami MaidSafeCoin lub MAID, Bitladon jest właściwym miejscem dla Cibie. Śledzimy wartość rynkową i trendy cenowe ponad stu kryptowalut. Ponadto oferujemy łatwą w użyciu platformę, która nie wymaga wiedzy technicznej. Nawet osoby początkujące mogą kupować i sprzedawać MaidSafeCoin oraz Ethereum  oraz inne waluty w Bitladon! Dowiedz się, jak to działa, jaka jest aktualna cena MAID i zacznij już dziś!

 

Wykres MaidSafeCoin

Kupuj i sprzedawaj MaidSafeCoin w atrakcyjnej cenie

Platforma handlu kryptowalutami Bitladon umożliwia kupno i sprzedaż kryptowalut, takie jak MaidSafeCoin, w doskonałej cenie. Na naszej platformie w każdej chwili możesz śledzić zmiany cen i finalizować transakcję, gdy pożądana cena zostanie osiągnięta. Dzięki temu możesz świadomie podjąć najlepszą decyzję o kupnie lub sprzedaży MaidSafeCoin. Kryptowaluta może być kupowana bądź sprzedawana również automatycznie – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję! To nie koniec korzyści, jakie daje Bitladon – każda cena, którą widzisz na naszej stronie, zawiera już koszty transakcji, więc zawsze wiesz, ile zapłacisz za kupno MaidSafeCoin. Wykres, który znajdziesz na naszej stronie umożliwi Ci natomiast ocenę, czy dany moment jest odpowiedni na zakup bądź sprzedaż wlauty.

Zacznij handlować już dziś

Kupując i sprzedając kryptowaluty za pomocą Bitladon, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków. Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem z siedzibą w Holandii, a zapewnienie transakcjom bezpieczeństwa, to nasz priorytet. Ponadto, wszystkie dane są przetwarzane zgodnie z wytycznymi RODO, a do każdego konta można sugerujemy stosowanie dwuetapowego uwierzytelnienia. Zanim zaczniesz handlować MaidSafeCoin, musisz założyć swoje konto Bitladon, a następnie poddać je weryfikacji. Cały proces zajmie Ci zaledwie chwilę! Ponadto, wszelkie środki wpłacone na Twoje konto zaksięgujemy błyskawicznie, a Ty niemal natychmiast będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać waluty.

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Z Bitladon może korzystać każdy, niezależnie od doświadczenia i znajomości rynku kryptowalut. Jeśli podczas korzystania z serwisu napotkasz jakiekolwiek trudności lub będziesz mieć jakieś pytania, nasz zespół pomocy technicznej będzie do Twojej dyspozycji. Zachęcamy również do zajrzenia do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz lektury instrukcji. Możesz także skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy szybko odpowiedzą na wszelkie przesłane zapytania. Nasz dział pomocy technicznej jest dostępny codziennie od 8:00 do 18:00. Możesz zadać nam pytanie również za pośrednictwem czatu, e-maila, telefonu, czy aplikacji WhatsApp (w tym celu użyj numeru: +31 (0) 85 007 4844). Na co więc czekasz? Utwórz konto już dziś i zacznij handlować kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.