Menu Moje konto

Lunyr

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,17387
2.73%24H

Kupuj i sprzedawaj monety Lunyr w Bitladon

Witamy na naszej przejrzystej i prostej w obsłudze platformie handlu kryptowalutami. Strona Bitladon pozwala zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom łatwo kupować oraz sprzedawać waluty, takie jak LUN czy Tether. Dzięki platformie Bitladon możesz łatwo ii bezpiecznie zainwestować w swoją przyszłość. Z obsługą platformy poradzi sobie każdy, nawet osoby, które nie posiadają  gruntownej wiedzy finansowej.

Wykres Lunyr

Czym jest Lunyr?

Lunyr może służyć do umieszczania reklam na platformie. Waluta jest częścią systemu motywacyjnego do stymulowania nowych wkładów i ulepszania treści. Jest to altcoin Ethereum, oparty na tokenie ERC20. Z tego względu, waluta nie posiada własnego łańcucha bloków. Długoterminowa wizja Lunyra polega na opracowaniu API wiedzy dla programistów. Dotyczy to głównie rozwoju zdecentralizowanych aplikacji nowej generacji w zakresie sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej i rzeczywistości rozszerzonej. Umożliwi to Lunyr do pracy z okularami VR i AR w przyszłości.

Nie wiesz, którą walutę wybrać?

Możesz nie być pewien, co wybrać – Lunyr coin, Litecoin czy inną kryptowalutę. Na szczęście Bitladon ma na to sposób! Jaki? Wystarczy, że przeanalizujesz dostępne na naszej stronie kursy walut oraz wykresy. Dzięki nim będziesz w stanie bez trudu określić, w którą walutę warto zainwestować i czy to odpowiedni moment, aby kupić Lun. Kurs waluty aktualizujemy na bieżąco!

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące waluty Luryn (LUN)?

Jeśli tak, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej! Pozostajemy do dyspozycji w dni powszednie między godziną 9:00 a 17:00. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu lub telefonu. Zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail – postaramy się odpowiedzieć jak najprędzej, również w weekend! Wiadomości wysyłaj na adres [email protected] A może chcesz porozmawiać z nami na czacie? Serdecznie zapraszamy! Nie zapomnij również zajrzeć do naszej bazy wiedzy – powstała właśnie po to, aby pomóc Ci w Twoich początkach w świecie handlu kryptowalutami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.