Menu Moje konto

Loopring

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,33971978
2.81%24H

Gotowy do zakupu i sprzedaży waluty LRC?

Jeśli tak, Bitladon jest właściwą platformą dla Ciebie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była odpowiednia dla każdego – zarówno dla ekspertów, jak i osób początkujących. Oferujemy nie tylko  Loopring,ale także inne waluty.  W prosty sposób możesz kupić LRC, BTC czy inną, wybraną walutę, po utworzeniu konta.

Wykres Loopring

Co to jest Loopring?

Loopring to zdecdentralizowana system realizacji transakcji, który umożliwia handel altcoinami w blockchainie Ehtereum. Wszystkie transakcje realizowane są w ramach inteligentnych kontraktów i są zawsze dostępne publicznie. W praktyce oznacza to, że inwestorzy zawsze wiedzą, gdzie obecnie znajdują się ich środki. Loopring nie wymaga od uczestników wysyłania środków przez niezaufanych pośredników, co znacząco zwiększa poziom ich bezpieczeństwa.

Osobiste czy biznesowe? Zdecyduj sam

W Bitladon w prosty sposób możesz utworzyć swoje konto osobiste lub biznesowe – o tym decydujesz sam! Już po chwili zweryfikujemy je i umożliwimy Ci zakup oraz sprzedaż Loopring coin i innych kryptowalut. Aby nieść tygodniowy limit transakcji do łącznej wartość 100 euro, zalecamy weryfikację oraz połączenie konta w Bitladon z rachunkiem bankowym. Możesz zrobić to ręcznie lub za pomocą iDeal. Nie musisz obawiać się o bezpieczeńśtwo swoich środków – przechowujemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Tym, co wyróżnia giełdę kryptowalut Bitladon, jest również możliwość wymiany waluty na inną, dowolną. W ten sposób możesz zredukować koszty transakcji o połowę i sporo zaoszczędzić. To nie jedyny sposób na oszczędność – kolejnym jest dokonywanie regularnych transakcji. Wówczas ich koszt będzie niższy, a Twoje zyski – większe. W Bitladon wszelkie opłaty są wliczone w cenę waluty. Zawsze masz więc pewność, ile zapłacisz za jej zakup. Aktualny kurs LRC w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie.

Pytania

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje.. Zachęcamy również do lektury strony z aktualnymi z wiadomościami. Jeśli wciąż będzie potrzebować informacji, skontaktuj się z nami przez czat, e-mail ([email protected]) bądź telefon +31 (0)85 007 4844 w godzinach pracy. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.