Menu Moje konto

Loom Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04254082
-9.67%24H

Kuj Loom szybko i bezpiecznie

Giełda kryptowalut online Bitladon umożliwia łatwą i szybką sprzedaż oraz kupno Loom i innych walut. By z niej skorzystać, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia – zaprojektowaliśmy ją w taki sposób, aby handel kryptowalutami był dostępny dla każdego! Doceniamy stałych klientów, którym oferujemy najlepsze ceny i dodatkowe rabaty, a każdemu z naszych użytkowników udostępniamy funkcję wymiany “dowolnej na dowolną”, co oznacza, że w każdej chwili możesz wymienić walutę na inną, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji. W ten sposób możesz zyskać jeszcze więcej Loom Network!

Wykres Loom Network

Co to jest Loom Network?

Loom Network (LOOM) to platforma, która funkcjonuje jako usługa (PaaS) opracowana w celu uruchamiania aplikacji opartych na Ethereum na łańcuchach bocznych. Celem Loom Network jest ułatwienie skalowania aplikacji, które nadal działają w sieci Ethereum. Boczne łańcuchy zapewniają obecnie skalowalne gry blockchain i zdecentralizowane aplikacje z takim samym poziomem bezpieczeństwa, jak sieć Ethereum.

Utworzenie konta jest bardzo łatwe

Utwórz konto osobiste lub biznesowe na Bitladon i zacznij dzisiaj handlować Loom Network Krypto i innymi cyfrowymi walutami. W tym celu musimy zweryfikować Twoją tożsamość i konto bankowe. Połączenie konta z rachunkiem bankowym najszybciej przeprowadzisz za pośrednictwem iDeal. Twoje dane podane podczas weryfikacji przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG, z największą starannością. Twoje monety Loom, Bitcoin i inne waluty są bezpiecznie przechowywane na naszym serwerze offline. Możliwe jest również przechowywanie kryptowalut we własnym portfelu. Chcesz dodać do niego Loom Network? Kryptowaluta znajdzie się w nim niemal natychmiast, gdy tylko zlecisz taką dyspozycję!

Kup Loom w najlepszej cenie

Co zrobić, aby kupować i sprzedawać waluty z zyskiem? Jak nie stracić na inwestycji w Loom? Kryptowaluta, którą znajdziesz na naszej stronie, kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz – jej cena zawiera już wszystkie opłaty. By zarabiać jak najwięcej i kupować walutę w najlepszej cenie, zachęcamy Cię do konfiguracji automatycznej transakcji – wówczas kupisz walutę automatycznie, gdy osiągnie pożądaną cenę. Możesz również monitorować kursy walut na bieżąco i w odpowiednim momencie zdecydować o zakupie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.