Menu Moje konto

Loom Network

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01399
1.45%24H

Kuj Loom szybko i bezpiecznie

Giełda kryptowalut online Bitladon umożliwia łatwą i szybką sprzedaż oraz kupno Loom i innych walut. By z niej skorzystać, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia – zaprojektowaliśmy ją w taki sposób, aby handel kryptowalutami był dostępny dla każdego! Doceniamy stałych klientów, którym oferujemy najlepsze ceny i dodatkowe rabaty, a każdemu z naszych użytkowników udostępniamy funkcję wymiany “dowolnej na dowolną”, co oznacza, że w każdej chwili możesz wymienić walutę na inną, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji. W ten sposób możesz zyskać jeszcze więcej Loom Network!

Wykres Loom Network

Co to jest Loom Network?

Loom Network (LOOM) to platforma, która funkcjonuje jako usługa (PaaS) opracowana w celu uruchamiania aplikacji opartych na Ethereum na łańcuchach bocznych. Celem Loom Network jest ułatwienie skalowania aplikacji, które nadal działają w sieci Ethereum. Boczne łańcuchy zapewniają obecnie skalowalne gry blockchain i zdecentralizowane aplikacje z takim samym poziomem bezpieczeństwa, jak sieć Ethereum.

Utworzenie konta jest bardzo łatwe

Utwórz konto osobiste lub biznesowe na Bitladon i zacznij dzisiaj handlować Loom Network Krypto i innymi cyfrowymi walutami. W tym celu musimy zweryfikować Twoją tożsamość i konto bankowe. Połączenie konta z rachunkiem bankowym najszybciej przeprowadzisz za pośrednictwem iDeal. Twoje dane podane podczas weryfikacji przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG, z największą starannością. Twoje monety Loom, Bitcoin i inne waluty są bezpiecznie przechowywane na naszym serwerze offline. Możliwe jest również przechowywanie kryptowalut we własnym portfelu. Chcesz dodać do niego Loom Network? Kryptowaluta znajdzie się w nim niemal natychmiast, gdy tylko zlecisz taką dyspozycję!

Kup Loom w najlepszej cenie

Co zrobić, aby kupować i sprzedawać waluty z zyskiem? Jak nie stracić na inwestycji w Loom? Kryptowaluta, którą znajdziesz na naszej stronie, kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz – jej cena zawiera już wszystkie opłaty. By zarabiać jak najwięcej i kupować walutę w najlepszej cenie, zachęcamy Cię do konfiguracji automatycznej transakcji – wówczas kupisz walutę automatycznie, gdy osiągnie pożądaną cenę. Możesz również monitorować kursy walut na bieżąco i w odpowiednim momencie zdecydować o zakupie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.