Menu Moje konto

Litecoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 88,8065831
3.36%24H

Poznaj aktualną cenę Litecoin

Zdobądź Litecoin, znany również jako LTC, w doskonałej cenie dzięki platformie Bitladon! Umożliwiamy bezpieczne i szybkie transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut każdemu, nawet tym, którzy nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych. Litecoin kup lub sprzedaj na Bitladon – z pewością transakcja ci się opłaci! Co więcej, będziesz mieć pewność, że twoje pieniądze są bezpieczne, chronione przez zaufaną stronę z siedzibą w Holandii. Zarejestruj swoje konto i kup litecoin – to zaledwie kilka kliknięć!

Wykres Litecoin

Kup Litecoin we właściwym czasie i w najlepszej cenie

Chcesz zainwestować w Litecoin i kupić walutę w atrakcyjnej cenie? Dzięki platformie Bitladon możesz łatwo określić najlepszy czas na kupno lub sprzedaż kryptowaluty litecoin. Na naszej stronie możesz sprawdzić aktualną cenę wielu kryptowalut, w tym Litecoin. Cena zmienia się, a wszystkie zmiany są widoczne na wykresie. Nasze wykresy śledzą wartość rynkową dowolnej waluty w okresie kilku miesięcy. Chcesz sprawdzić, jak bardzo cena Litecoin zmieniała się w ciągu ostatnich 24 godzin? Informacje te są wyrażone są w procentach, dzięki czemu wystarczy rzut oka, by móc ocenić, czy w danym czasie opłaca się inwestycja w LTC. Kryptowaluta powinna bowiem być kupiona w najlepszym, odpowiednim momencie. Ceny podane na naszej platformie zawierają już wszelkie opłaty, więc zawsze będziesz znać ostateczną kwotę kupna lub sprzedaży. Całkowita przejrzystość to tylko jedna z wielu zalet naszej platformy.

Jak zacząć

Kupując i sprzedając kryptowalutę ltc chcesz cieszyć się uczciwą, rynkową ceną? Rozpocznij handel z Bitladon – dzięki nam zawsze będziesz mieć pewność najlepszych cen. Utwórz konto osobiste lub biznesowe na platformie ii podaj swoje dane. Dopilnujemy, aby twoje konto szybko zostało zweryfikowane i abyś jak najprędzej mógł poznać świat kupna i sprzedaży walut online, m.in. ltc. Kryptowaluta będzie dla ciebie dostępna, gdy tylko wpłacisz środki – natychmiast staną się one widoczne! Chcesz kupić lub sprzedać Litecoin w najlepszej cenie? W takim przypadku możesz ustawić automatyczne zamówienie na swoim koncie. W ten sposób nie będziesz musiał stale sprawdzać ceny Litecoin – automat zrobi to za ciebie! Usiądź wygodnie i pozwól nam dokonać najbardziej opłacalnej transakcji w twoim imieniu.

Możesz na nas liczyć

Bitladon to więcej niż zautomatyzowana platforma do kupna i sprzedaży walut – to także doskonała obsługa, nad którą czuwa nasz zespół ekspertów. Jeśli masz jakieś pytania lub napotkasz jakiekolwiek trudności, kontaktując się z nami niezwłocznie uzyskasz odpowiedź lub podpowiedź dot. możliwego rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami wieloma kanałami: rozpocznij czat, wyślij e-mail lub zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844, a my skontaktujemy się z Tobą. Sprawdź naszą obszerną sekcję FAQ lub przeczytaj nasze instrukcje. Tam również znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Sprawdź jei utwórz konto już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.