Menu Moje konto

Lisk

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,64588
0.95%24H

Zaczni handel Lisk z Bitladon.pl

Wejście do świata handlu kryptowalutami może być proste, pod warunkiem, że zainwestujesz w walutę na zaufanej, bezpiecznej i prostej w obsłudze platformie. Taką platformą jest Bitladon, który oferuje ponad 200 walut. Jedyne, czego potrzebujesz, aby kupować i sprzedawać na naszej stronie waluty, jest konto użytkownika. W prosty sposób zasilisz je środkami, sprawdzisz kurs Lisk i będziesz mógł dokonać pierwszej transakcji. Nie czekaj – zacznij handel walutami już dziś!

Wykres Lisk

Waluta lisk – co powinieneś o niej wiedzieć?

Lisk jest zdecentralizowaną, wielofunkcyjną platformą, która opiera się na technologii blockchain. Służy do budowania zdecentralizowanych aplikacji oraz tworzenia tokenów. Dzięki zastosowaniu łańcuchów pobocznych, platforma Lisk zapewniać ma wysoką skalowalność, a aplikacje w Lisk pisane mają być za pomocą popularnych języków programowania, m.in. JavaScript.

Kupuj i sprzedawaj Lisk w najlepszej cenie

W Bitladon walutę możesz kupować oraz sprzedawać w najlepszych cenach! Nasza strona pozwala na bieżąco monitorować cenę Lisk. Kurs, który widzisz na platformie, jest zawsze aktualny. Zawsze też wiesz, ile zapłacisz za zakup Lisk – cena zawiera już wszystkie opłaty, a Ty kupujesz dokładnie to, co widzisz! Naszym użytkownikom udostępniamy możliwość wymiany waluty na inną, dowolną. W ten sposób możesz zaoszczędzić połowę kosztów transakcji! Na naszej stronie czekają wykresy, które ukazują procentowy wzrost i spadek wartości waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz 24 ostatnich godzin. Dzięki temu możesz podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować cenę Lisk (LSK), XRP? Skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę, gdy ta osiągnie pożądaną cenę!

Postaw na bezpieczeństwo i szybkość realizacji transakcji

Swoje konto w Bitladon założysz w zaledwie kilka chwil, a gdy ukończysz, poddamy je szybkiej weryfikacji. Dzięki niej będziesz mógł handlować walutami niemalże bez ograniczeń! Dane, które podasz w czasie weryfikacji, przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Twoje środki możesz przechowywać w naszych bezpiecznych portfelach offline lub we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Gdy tylko zdecydujesz się na wypłatę środków, niemal natychmiast przekierujemy je wskazany przez Ciebie rachunek.

Skorzystaj ze wsparcia fachowców

By ułatwić Ci wejście do świata handlu kryptowalutami, uruchomiliśmy dział pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością Ci pomogą! Zachęcamy również, abyś odwiedził sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcję. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi, skontaktuj się z nami przez czat, wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię. Powodzenia!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.