Menu Moje konto

Kyber Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,87229492
2.85%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Kyber Network łatwo i bezpiecznie

W Bitladon handel kryptowalutami jest prosty i dostępny dla każdego, nie tylko dla ekspertów, ale także osób początkujących, które chciałyby kupić KNC łatwo i bezpiecznie. Naszym klientom oferujemy nie tylko prostą w obsłudze giełdę kryptowalut online, ale także najkorzystniejsze ceny i praktyczne funkcjonalności, które ułatwiają wejście do świata kryptowalutami i czynią go prostszym.

Wykres Kyber Network

Kyber Network - zmiana szyfrowania, dzięki której jest jeszcze prościej!

Kyber Network Crystals to protokół sieciowy wydany na platformie Ethereum. Token pozwala każdemu natychmiastowo wymieniać waluty cyfrowe na inne oraz otrzymywać płątności w ZCash lub OmiseGo bądź w innych walutach. Celem Kyber Network (KNC) na pierwszy kwartał 2019 roku było właśnie umożliwienie sprzedaży krzyżowej, aby waluty można było w dowolny sposób wymieniać, eliminując tym samym ryzyko strat spowodowanych wahaniami cen.

Tworzenie konta odbywa się w mgnieniu oka

Aby zacząć kupować i sprzedawać KNC (Kyber) oraz inne cyfrowe waluty w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Poradzisz sobie z tym bez trudu, nawet jeśli nie posiadasz zaawansowanych umiejętności technicznych. Już po chwili zweryfikujemy Twoje konto, a Ty będziesz mógł połączyć je ze swoim rachunkiem za pomocą jednej z dostępnych metod, np. ręcznie bądź poprzez iDeal. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych - pozostają w dobrych rękach, zabezpieczone zgodnie z wytycznymi AVG. 

Nie wiesz, którą walutę wybrać?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w KNC coin, Tether to dobry pomysł? A może masz wątpliwości, czy to odpowiedni moment na kupno waluty? Pozbędziesz się ich dzięki platformie Bitladon! Umożliwiamy bowiem bieżące monitorowanie kursów walut oraz wykresy z procentowo wykazanym wzrostem bądź spadkiem wartości notowanym na przestrzeni ostatnich 24 godzin oraz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dzięki temu możesz świadomie podjąć decyzję o inwestycji. Zachęcamy również do skonfigurowania automatycznej transakcji, która dokona się w momencie, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość. 

Chcesz zadać nam pytanie?

Nim się z nami skontaktujesz, zerknij do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie – bardzo możliwie, że odpowiedzieliśmy już na nurtujące Cię pytanie! Zachęcamy również do lektury instrukcji oraz bazy wiedzy. Jeżeli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz, zadzwoń na naszą infolinię, skontaktuj się przez czat lub wyślij nam wiadomość e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.