Menu Moje konto

Kyber Network

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1,05967
-5.20%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Kyber Network łatwo i bezpiecznie

W Bitladon handel kryptowalutami jest prosty i dostępny dla każdego, nie tylko dla ekspertów, ale także osób początkujących, które chciałyby kupić KNC łatwo i bezpiecznie. Naszym klientom oferujemy nie tylko prostą w obsłudze giełdę kryptowalut online, ale także najkorzystniejsze ceny i praktyczne funkcjonalności, które ułatwiają wejście do świata kryptowalutami i czynią go prostszym.

Wykres Kyber Network

Kyber Network - zmiana szyfrowania, dzięki której jest jeszcze prościej!

Kyber Network Crystals to protokół sieciowy wydany na platformie Ethereum. Token pozwala każdemu natychmiastowo wymieniać waluty cyfrowe na inne oraz otrzymywać płątności w ZCash lub OmiseGo bądź w innych walutach. Celem Kyber Network (KNC) na pierwszy kwartał 2019 roku było właśnie umożliwienie sprzedaży krzyżowej, aby waluty można było w dowolny sposób wymieniać, eliminując tym samym ryzyko strat spowodowanych wahaniami cen.

Tworzenie konta odbywa się w mgnieniu oka

Aby zacząć kupować i sprzedawać KNC (Kyber) oraz inne cyfrowe waluty w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Poradzisz sobie z tym bez trudu, nawet jeśli nie posiadasz zaawansowanych umiejętności technicznych. Już po chwili zweryfikujemy Twoje konto, a Ty będziesz mógł połączyć je ze swoim rachunkiem za pomocą jednej z dostępnych metod, np. ręcznie bądź poprzez iDeal. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych - pozostają w dobrych rękach, zabezpieczone zgodnie z wytycznymi AVG. 

Nie wiesz, którą walutę wybrać?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w KNC coin, Tether to dobry pomysł? A może masz wątpliwości, czy to odpowiedni moment na kupno waluty? Pozbędziesz się ich dzięki platformie Bitladon! Umożliwiamy bowiem bieżące monitorowanie kursów walut oraz wykresy z procentowo wykazanym wzrostem bądź spadkiem wartości notowanym na przestrzeni ostatnich 24 godzin oraz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dzięki temu możesz świadomie podjąć decyzję o inwestycji. Zachęcamy również do skonfigurowania automatycznej transakcji, która dokona się w momencie, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość. 

Chcesz zadać nam pytanie?

Nim się z nami skontaktujesz, zerknij do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie – bardzo możliwie, że odpowiedzieliśmy już na nurtujące Cię pytanie! Zachęcamy również do lektury instrukcji oraz bazy wiedzy. Jeżeli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz, zadzwoń na naszą infolinię, skontaktuj się przez czat lub wyślij nam wiadomość e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.