Menu Moje konto

Kusama

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 31,8222607
1.50%24H

Kupuj i sprzedawaj Kusama za pomocą EUR pair

Kusama to wczesny, niekontrolowany i niedokończony produkt  Polkadot. Kusama stanowi pole testowe dla Polkadot. Pozwala on zespołom i deweloperom z innych projektów budować i wdrażać parachainy lub testować systemy zarządzania Polkadot, stakeouty, nominacje oraz funkcjonowanie weryfikacji w naturalnym środowisku. KSM jest głównym tokenem w sieci Kusama. Jeśli interesuje Cię KSM cena, to możesz ją sprawdzić na stronie internetowej. Udostępniamy także aktualny kurs KSM.  Zakupów na giełdzie kryptowalut online Bitladon możesz dokonać za pomocą euro.

Wykres Kusama

Czym jest Kusama?

Kusama identyfikowana jest jako skalowalna sieć wyspecjalizowanych blockchainów, które wbudowane są w Substrate i mają prawie identyczną codebase jak Polkadot. Sieć Kusama funkcjonuje jako eksperymentalne środowisko dla deweloperów i zespołów, którzy chcą pracować i szybko dokonywać innowacji na Kusamie, lub przygotować się do implementacji Polkadot. Zespół odpowiedzialny za Kusamę stworzył również Polkadot. Sieć Kusama oddaje w ręce deweloperów najnowsze technologie z  Parity Technologies i Web3 Foundation, zanim te funkcje trafią Polkadot.

Kusama została stworzona w  2019 roku przez Gavina Wooda, który jest też założycielem Polkadot i współtwórcą oraz byłym CTO w Ethereum. Kusama łączy ogromną ilość blockchainów w jednej sieci i uwalnia deweloperów od ograniczeń nakładanych przez starsze sieci blockchain. 

Kupuj i sprzedawaj  waluty w Bitladon

Chcesz rozpocząć handel cyfrowymi walutami w Bitladon, ale nie wiesz od czego zacząć? To proste! Na początek utwórz swoje konto, a następnie poddaj je szybkiej weryfikacji. Następnie, za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal, zasil je środkami. Gotowe –  gdy to zrobisz, będziesz mógł niemal bez ograniczeń handlować walutami. W każdej chwili możesz zdecydować o wymianie waluty na inną bądź o jej sprzedaży i wypłacie zgromadzonych środków. Wystarczy, że złożysz taką dyspozycję! Jeśli zależy Ci na zakupie waluty w określonej cenie, ale nie masz czasu na to, aby na bieżąco monitorować kursy, skonfiguruj automatyczną transakcję, a my wszystko zrobimy za Ciebie. 

Prosta obsługa i bezpieczne transakcje 

Osoby, które dopiero rozpoczynają handel kryptowalutami, często obawiają się trudności, które mogą napotkać w czasie realizacji pierwszych transakcji. W Bitladon nie musisz się nimi przejmować! Nasza platforma jest prosta w obsłudze, a dostępna baza wiedzy sprawi, że z łatwością będziesz wymieniać i sprzedawać waluty. Nie musisz także obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków oraz danych – stosujemy nowoczesne  systemy zabezpieczeń, a wszelkie dane przetwarzamy zgodnie z wymogami RODO.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.