Menu Moje konto

Komodo

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,23715377
-10.49%24H

Kupuj i sprzedawaj monety Komodo (KMD) szybko i łatwo

Bitladon to platforma, która zarówno początkującym i zaawansowanym, umożliwia prosty i szybki handel kryptowalutami. Za pośrednictwem naszego serwisu kupisz m.in. KMD, czyli Komodo. Kryptowaluta, tak jak inne waluty na naszej stronie, dostępna jest w najlepszej cenie! Podana wartość zawiera już koszty transakcji, więc kupujesz dokładnie to, co widzisz. 

Please note: Komodo is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Komodo

Co musisz wiedzieć na temat Komodo (KMD)?

Komodo - kryptowaluta, która ma swój własny niezależny blockchain. Biorąc pod uwagę decentralizację jako cel, ważnym czynnikiem dla Komodo (KMD) jest zapewnienie, że zdecentralizowane ICO i zdecentralizowane wymiany zostaną wprowadzone do sieci. Zajmują się także wykonywaniem zamiany atomowej. Zamiana atomowa nazywana jest również zamianą krzyżową. Dzięki zamianie atomowej tworzony jest bezpieczny peer, po którym możliwa jest wymiana między dwiema różnymi kryptowalutami. Utwórz konto już dziś, by kupować i sprzedawac Komodo. Kurs znajdziesz na naszej stronie!

Kryptowaluta to przyszłość

Obawiasz się o przyszłość swoich oszczędności? Inwestycja w kryptowalutę może być doskonałym sposobem na ich pomnożenie! By zacząć, nie potrzebujesz znacznego zaplecza finansowego. Nie wiesz, którą walutę wybrać? Giełda Bitladon oferuje również stabilne monety z oprocentowaniem 3% rocznie. Po założeniu konta, w Bitladon znajdziesz wiele możliwości korzystnej inwestycji. Z pewnością wybierzesz spośród nich tę najwłaściwszą.

Utwórz konto biznesowe lub osobiste

Aby utworzyć konto w Bitladon, wystarczy kilka prostych kroków! Po utworzeniu, poddamy Twoje konto weryfikacji. Możesz zasilić swoje konto za pomocą jednej z metod płatności, np. iDeal. Twoje dane będziemy przetwarzać z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Kilka chwil po założeniu konta będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Jeśli postanowisz wypłacić swoje środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – my zajmiemy się resztą! Życzymy powodzenia w handlu kryptowalutami! Jeśli masz pytania, to zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wyślij wiadomość e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.