Menu Moje konto

Kava

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,81332431
-1.15%24H

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj  waluty w Bitladon

Chcesz dokonać kupno i sprzedaż kryptowalut po korzystnym kursie? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, nawet osoba początkująca, z łatwością mogła kupować i sprzedawać waluty. By rozpocząć handel i kupować waluty po najbardziej korzystnym kursie, musisz utworzyć swoje konto i zasilić je  środkami. To prostsze niż myślisz! W tym celu możesz wykorzystać jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Gdy poddasz swoje konto weryfikacji, już po chwili będziesz mógł wykonać pierwszą transakcję. W Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 różnych cyfrowych walut, m.in. Kava (KAVA).

Wykres Kava

Czym jest Kava?

Kava (KAVA) to projekt Binance stworzony dla Binance Launchpad. Kava jest platformą DeFi oferującą pożyczki o gwarantowanej wartości. Umożliwia również nabywanie wielu popularnych walut. Obecnie projekt wspiera ponad 100 różnych podmiotów, takich jak Cosmos  czy Ripple. Kava umożliwia użytkownikowi wybór parametrów dotyczących podejmowanych przez niego inwestycyjnych decyzji. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować właśnie w tokeny Kava? Cena  w w Bitladon z pewnością Cię do tego przekona! 

Zanim kupisz walutę Kava

Nim zrealizujesz pierwszą transakcję, zapoznaj się z bazą wiedzą, którą stworzyliśmy, aby ułatwić Ci pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami. Z materiałów zamieszczonych na stronie dowiesz się, jakie funkcjonalności oferuje platforma Bitladon i w jaki sposób w pełni je wykorzystać. Przeanalizuj również wykresy, które przedstawiają, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Na ich podstawie będziesz w stanie podjąć najlepszą decyzję. Jeżeli zależy Ci na zakupie waluty w określonej cenie, skonfiguruj automatyczną transakcję – wówczas waluta zostanie kupiona automatycznie, gdy tylko osiągnie pożądaną cenę. 

Kupuj waluty bezpiecznie w Bitladon

Gdzie można kupić Kava (KAVA)? Oczywiście w Bitladon! Nasza platforma umożliwia całkowicie bezpieczne transakcje, których dokonasz  za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wszystkie Twoje dane przetwarzane będą z największą starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. W dowolnej chwili będziesz mógł zdecydować o przeznaczeniu swoich środków, ich wypłacie bądź kolejnej inwestycji. Zapraszamy – już dziś postaw swoje pierwsze kroki w świecie handlu walutami i zacznij zarabiać  z Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.