Menu Moje konto

IoTeX

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00393
4.80%24H

Chcesz kupić lub sprzedać IOTX?

W Bitladon staramy się, aby inwestowanie w kryptowaluty było tak łatwe i bezpieczne, jak tylko to możliwe. To od Ciebie zależy, czy walutę IoTex przechowywać będziesz na swoim koncie, czy przekierujesz ją w inne miejsce. Decyzja należy do Ciebie! Sprawdź wszystkie dostępne monety, które oferujemy w Bitladon i dokonaj wyboru. Waluta jest bezpiecznie przechowywana w naszych portfelach IoTex offline, bądź w Twoim własnym. Początki w Bitladon są zaś proste i z pewnością nie sprawią Ci trudności. Wystarczy, że utworzysz konto i zasilisz je środkami – już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać IOTX, Litecoin lub inną kryptowalutę po bieżącej cenie. Możesz zacząć inwestować, kiedy tylko chcesz, w dowolnym dniu, o każdej porze. 

Wykres IoTeX

Możesz kupić IoTeX łatwo i szybko w Bitladon.pl!

IoTeX to automatycznie skalowalna i zorientowana na prywatność infrastruktura blockchain dla Internetu rzeczy (IoT). IoTeX opracowuje różne wewnętrzne innowacje, które przekraczają granice blockchain 3.0, w tym architekturę blockchain-in-blockchain dla heterogenicznego przetwarzania danych, błyskawiczny mechanizm konsensusu Roll-DPoS (Roll-Delegated Proof of Stake) i techniki zachowania prywatności. IoTeX zapewnia masową koordynację urządzeń autonomicznych poprzez „łączenie świata fizycznego, blok po bloku”.

Potrzebujesz pomocy?

Choć nasza firma zarejestrowana jest w Holandii, możesz porozmawiać z nami nie tylko w języku holenderskim, ale także w angielskim. W jaki sposób? Dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 w godzinach pracy biura w dni robocze od 9:00 do 17:00. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. W godzinach pracy, na wiadomości zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dziesięciu minut. Z przyjemnością odpowiemy również na Twoje pytania i pomożemy Ci zainwestować w kryptowaluty. Zachęcamy Cię także do odwiedzenia naszej sekcji FAQ lub oraz lektury instrukcji. Jesteś gotów? Sprawdź kurs IoTex i zacznij kupować, sprzedawać oraz sprzedawać walutę za pośrednictwem swojego konta w Bitladon.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.