Menu Moje konto

IoTeX

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02164979
-3.93%24H

Chcesz kupić lub sprzedać IOTX?

W Bitladon staramy się, aby inwestowanie w kryptowaluty było tak łatwe i bezpieczne, jak tylko to możliwe. To od Ciebie zależy, czy walutę IoTex przechowywać będziesz na swoim koncie, czy przekierujesz ją w inne miejsce. Decyzja należy do Ciebie! Sprawdź wszystkie dostępne monety, które oferujemy w Bitladon i dokonaj wyboru. Waluta jest bezpiecznie przechowywana w naszych portfelach IoTex offline, bądź w Twoim własnym. Początki w Bitladon są zaś proste i z pewnością nie sprawią Ci trudności. Wystarczy, że utworzysz konto i zasilisz je środkami – już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać IOTX, Litecoin lub inną kryptowalutę po bieżącej cenie. Możesz zacząć inwestować, kiedy tylko chcesz, w dowolnym dniu, o każdej porze. 

Wykres IoTeX

Możesz kupić IoTeX łatwo i szybko w Bitladon.pl!

IoTeX to automatycznie skalowalna i zorientowana na prywatność infrastruktura blockchain dla Internetu rzeczy (IoT). IoTeX opracowuje różne wewnętrzne innowacje, które przekraczają granice blockchain 3.0, w tym architekturę blockchain-in-blockchain dla heterogenicznego przetwarzania danych, błyskawiczny mechanizm konsensusu Roll-DPoS (Roll-Delegated Proof of Stake) i techniki zachowania prywatności. IoTeX zapewnia masową koordynację urządzeń autonomicznych poprzez „łączenie świata fizycznego, blok po bloku”.

Potrzebujesz pomocy?

Choć nasza firma zarejestrowana jest w Holandii, możesz porozmawiać z nami nie tylko w języku holenderskim, ale także w angielskim. W jaki sposób? Dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 w godzinach pracy biura w dni robocze od 9:00 do 17:00. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. W godzinach pracy, na wiadomości zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dziesięciu minut. Z przyjemnością odpowiemy również na Twoje pytania i pomożemy Ci zainwestować w kryptowaluty. Zachęcamy Cię także do odwiedzenia naszej sekcji FAQ lub oraz lektury instrukcji. Jesteś gotów? Sprawdź kurs IoTex i zacznij kupować, sprzedawać oraz sprzedawać walutę za pośrednictwem swojego konta w Bitladon.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.