Menu Moje konto

IOTA

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,17589464
-9.97%24H

Gdzie kupić walutę IOTA w najlepszej cenie? Oczywiście w Bitladon!

Bitladon to giełda handlu kryptowalutami, na której kupisz i sprzedaż kryptowalutę IOTA (MIOTA) oraz inne waluty w najlepszej cenie. Nasza platforma jest nie tylko bezpieczna, ale także prosta w użyciu i dostępna dla każdego – zarówno dla ekspertów, jak i początkujących, którzy dopiero zamierzają zacząć handlować kryptowalutami. Firma zarejestrowana jest w Holandii, a jej naczelną zasadą jest przejrzystość i jasne, zrozumiałe zasady. Kryptowaluta IOTA nie jest jedyną, którą możesz kupić – sprawdź całą ofertę Bitladon i dokonaj najlepszego wyboru!

Wykres IOTA

Śledź cenę IOTA za pomocą naszych wyraźnych wykresów

Chcesz kupić IOTA, Stellar lub inną walutę w odpowiednim momencie, w najlepszej cenie? Świetnie trafiłeś, ponieważ IOTA jest jedną z największych i lepiej znanych kryptowalut na rynku, a giełda Bitladon bez wątpienia jest najlepszym wyborem. IOTA została opracowana jako bezpieczna metoda płatności między urządzeniami podłączonymi sieci poszczególnych podmiotów. Fundacja non-profit odpowiedzialna za IOTA nawiązała współpracę z firmami takimi jak Microsoft i Samsung. To kolejne powody, dla których IOTA jest walutą wartą inwestycji. Jesteś ciekaw, ile aktualnie kosztuje IOTA? Kurs wraz z historycznymi danymi znajdziesz na naszej stronie! Dokładnie śledzimy wahania wartości giełdowej wielu kryptowalut i stale aktualizujemy nasze dane. Nasze wykresy pokazują trendy i wartości notowane na przestrzeni kilku miesięcy. Pokazujemy również zmiany cen i kurs IOTA w ciągu ostatnich 24 godzin z procentem zaznaczonym wzrostem lub spadkiem. Dodatkowe oznaczenia kolorem zielonym oraz czerwonym pozwalają już na pierwszy rzut oka ocenić, czy dany moment jest odpowiedni na sprzedaż lub zakup IOTA.

Nigdy nie przegap odpowiedniego czasu na zakup lub sprzedaż IOTA

Nasza platforma nie tylko ułatwia śledzenie ceny waluty IOTA w dowolnym momencie, ale także umożliwia jej kupno oraz sprzedaż. Co więcej, możesz skonfigurować automatyczną realizację transakcji, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość! W jaki sposób? To proste! Potrzebujesz jedynie własnego konta w Bitladon. Zarejestruj konto osobiste lub biznesowe i uzupełnił swoje dane. Po przejściu przez nasz proces szybkiej weryfikacji, niemal natychmiast będziesz mógł dodawać środki do swojego portfela i zacząć kupować oraz sprzedawać IOTA i inne kryptowaluty. Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie! Zwróć się do naszego działu pomocy technicznej za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonu pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Pod tym numerem jesteśmy również dostępni w WhatsApp. Zachęcamy Cię również do lektury FAQ oraz instrukcji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.