Menu Moje konto

IoT Chain

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,09755
-9.69%24H

Kupuj i sprzedawaj IoT (ITC) szybko i bezpiecznie

Bezpiecznie, prosto i szybko. Właśnie tak możesz kupować oraz sprzedawać waluty IoT, Litecoin w Bitladon. Naszą platformę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby kupno i sprzedaż IoT Chain coin były tak proste, jak tylko to możliwe. W efekcie, Bitladon to miejsce odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Utwórz swoje konto już dziś i sam przekonaj się, że handel walutami może być prosty! 

Wykres IoT Chain

O łańcuchu IoT

Łańcuch IoT (ITC) to token kryptowaluty działający na platformie Ethereum. Łańcuch IoT może obsługiwać urządzenie IoT o niskiej wydajności na poziomie Raspberry Pi, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa blockchain dla Internetu rzeczy. IoT Chain ma kompletną strukturę modułową i kompletny inteligentny kontrakt Turinga, z którym zapewnia programistom szeroki zakres wspólnych modułów opartych na sieciach rozproszonych.

Masz pytania dotyczące platformy Bitladon?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej platformy bądź oferowanych na niej kryptowalut, zajrzyj do naszej sekcji FAQ. Polecamy ci również lekturę instrukcji, które szczegółowo wyjaśniają zasady funkcjonowania giełdy Bitladon. Za jej pośrednictwem z łatwością kupisz kryptowalutę ITC bądź inną spośród dostępnych na naszej stronie. Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź kurs oraz wykres ITC, z którego dowiesz się, jak kształtowała się cena waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Handel IoT Chain, XRP i innymi walutami będziesz mógł rozpocząć, gdy tylko utworzysz swoje konto. 

Skontaktuj się

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej platformy, możesz wysłać nam wiadomość e-mail, rozpocząć rozmowę z jednym z naszych pracowników na czacie lub zadzwonić pod numer +31 85 0076000 w godzinach pracy, od 8:00 do 18:00. Zawsze staramy się odpowiadać tak szybko, jak tylko to możliwe. W weekendy oraz wieczorami czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może być dłuższy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.