Menu Moje konto

IOStoken

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00994133
1.39%24H

Poznaj platformę handlu kryptowalutami Bitladon

Chciałbyś wejść do świata handlu kryptowalutami, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od założenia konta na giełdzie kryptowalut online Bitladon! Nasz serwis zaprojektowany został w taki sposób, by każdy, nawet osoba początkująca, bez trudu mogła kupować i sprzedawać waluty. Naszym klientom oferujemy najlepsze ceny IOST oraz innych walut, a także jasne, przejrzyste zasady i bezpieczeństwo. 

Wykres IOStoken

Utwórz konto i zacznij budować swoją finansową przyszłość

W Bitladon tylko kilka kroków dzieli Cię od możliwość kupna oraz sprzedaży IOStoken. Pierwszym jest utworzenie konta prywatnego bądź biznesowego. Gdy krok ten będziesz mieć już za sobą, poddamy Twoje konto szybkiej weryfikacji. Dane, które podasz w czasie jej przeprowadzania, będziemy przetwarzać z największą starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. Gdy konto będzie już zweryfikowane będziesz mógł zasilić je środkami za pomocą iDeal lub Bancontact i kupić IOST. Kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych cyfrowych walut na naszej platformie – sam decydujesz, w którą zainwestować!

Kup walutę w najbardziej dogodnym momencie

Jesteś gotów na zakup waluty, ale zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na inwestycję? Sprawdź, ile aktualnie kosztuje Bitcoin, IOStoken. Kurs zawsze znajdziesz na naszej stronie! Oprócz niego udostępniamy także inne dane dot. waluty IOStoken. Wykres przedstawiający ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję. Ponieważ spadek i wzrost wartości waluty wyrażone są procentowo, wystarczy rzut oka byś wiedział, czy w danym momencie jej zakup jest dobrym pomysłem. A co, jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kursy walut w Bitladon? Nie szkodzi! Wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. W ten sposób będziesz kupić walutę w najbardziej opłacalnym momencie! 

Skorzystaj z naszej pomocy

Początki handlu kryptowalutami z pewnością ułatwi Ci sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie oraz czytelne instrukcje. Jeśli nie znajdziesz nich informacji, których szukasz, skorzystaj ze wsparcia naszego działu pomocy technicznej. Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, skontaktować się z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.