Menu Moje konto

Insolar

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,12867
4.23%24H

Kup Insolar Coin już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość

Jesteś gotów, by rozpocząć handel walutami? Chcesz zainwestować w zakup Insolar Coin? Świetnie trafiłeś! Bitladon to prosta w obsłudze giełda kryptowalut online, z której obsługą poradzi sobie każdy – nawet osoby początkujące. By kupić Insolar Coin bądź inną walutę, nie musisz zatem posiadać żadnego doświadczenia czy wiedzy technicznej. Jedyne, co musisz zrobić by zacząć, to utworzyć i zasilić środkami swoje konto. 

Wykres Insolar

Utwórz konto i poddaj je weryfikacji

W Bitladon możesz w prosty sposób utworzyć konto prywatne lub biznesowe. Zajmie Ci to zaledwie chwilę! Następnie poddaj swoje konto weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Oznacza to, że będziesz mógł handlować Insolar oraz innymi walutami niemal bez ograniczeń! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będziemy przetwarzać z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Będą całkowicie bezpieczne! Podobnie jak Twoje środki, które możesz przechowywać we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. Swoje konto możesz zasilić środkami wykonując tradycyjny przelew lub stosując SEPA transfer bądź SOFORT. Dzięki tym metodom, środki zostaną zaksięgowane błyskawicznie. Jeżeli natomiast zdecydujesz się je wypłacić, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję, a my przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. 

Sprawdź kurs waluty nim podejmiesz decyzję

Chcesz kupić Insolar (INS) bądź inną cyfrową walutę? W każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje kosztuje kryptowaluta Insolar w Bitladon. Na naszej stronie znajdziesz również wykres, z którego dowiesz się, ile kosztowała i jak zmieniały się jej ceny na przestrzeni ostatnich miesięcy. A co, jeśli nie masz czasu, by na bieżąco sprawdzać, jaki jest aktualny kurs Insolar? Nie szkodzi – w takiej sytuacji możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Oznacza to, że sam decydujesz, jaką cenę jesteś skłonny zapłacić za wybraną walutę. 

Poproś o wsparcie ekspertów i przeczytaj instrukcje

Z myślą o naszych użytkownikach, a w szczególności o osobach początkujących, przygotowaliśmy czytelne instrukcje oraz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zachęcamy Cię również do skorzystania z naszej bazy wiedzy. Jeśli nie znajdziesz w tych miejscach odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością Ci pomożemy! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.