Menu Moje konto

ICON

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,21145614
-8.92%24H

ICON (ICX) – kupuj i sprzedawaj

Kupno oraz sprzedaż ICON - ICX są możliwe w Bitladon. Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest konto, które możesz utworzyć za darmo. Następnie, za pośrednictwem iDeal lub Bancontact, w prosty sposób możesz zdeponować na nim kredyty euro kupić lub sprzedać ICON, Ethereum. Brzmi nierealnie? A jednak! To naprawdę jest proste. Nasza platforma została skonfigurowana w taki sposób, aby była łatwa w użyciu i dostępna dla każdego, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Wykres ICON

Co musisz więceć na temat ICON?

Pod przewodnictwem ICONLOOP z Seulu, ICON (ICX) dąży do zdecentralizowanej sieci, z którą różne łańcuchy bloków mogą się ze sobą komunikować. Celem projektu jest zjednoczenie ekosystemu blockchain poprzez jego protokół i inicjatywy budowania społeczności. Potencjalne zastosowania ICX to transakcje papierami wartościowymi, walutami, pożyczkami, własnością intelektualną i uwierzytelnianiem osobistym. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź samą witrynę ICON.

Kup ICON łatwo i szybko

Gdy już wiesz, w jaki sposób działa ICON, czas na pierwszą inwestycję! W pierwszej kolejności musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać walutę. Przed podjęciem decyzji, koniecznie sprawdź kurs ICON – będziesz mieć wówczas pewność, że w tym momencie zakup waluty się opłaca. Po utworzeniu konta możesz zacząć natychmiast. To od Ciebie zależy, czy będziesz monitorować cenę ICON czy ustalisz automatyczną transakcję, gdy waluta osiągnie pożądany kurs. Jeśli posiadasz inną walutę, którą chcesz wymienić na ICON (ICX), możesz to zrobić w dowolnym momencie, oszczędzając tym samym połowę kosztów transakcji. Możesz także uzyskać zniżkę na koszty transakcji za regularne transakcje. Klienci VIP mają bowiem możliwość obniżenia 2% opłaty o 0,25% wartości transakcji.

Czy masz jakieś pytania?

Jesteś gotowy, aby wejść do świata handlu kryptowalutami? Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Polecamy Ci również bazę wiedzy oraz instrukcje. Jeśli nie znajdziesz w nich rozwiązania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty, czatu lub telefonu: +31 (0)85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.