Menu Moje konto

HyperCash

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,62262
-1.86%24H

Poznaj Bitladon – platformę handlu kryptowalutami

Bitladon to prosta w obsłudze, intuicyjna giełda kryptowalut online, z którą postawisz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący, czy już od dawna kupujesz i wymieniasz waluty – nasza platforma to miejsce odpowiednie dla każdego, bez względu na doświadczenie! Korzystając z niej z łatwością kupisz HC bądź inne waluty. 

Wykres HyperCash

Kupuj waluty bezpiecznie

Osoby, które po raz pierwszy kupują HyperCash, zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie. Nic dziwnego więc, że tak chętnie korzystają z Bitladon! Nasza platforma jest nie tylko prosta w obsłudze, ale także bezpieczna, dzięki czemu bez obaw możesz kupić dowolną ilość HypeCashCoin, Ethereum. By zacząć, musisz utworzyć swoje konto, a następnie poddać je krótkiej weryfikacji. Dane, które podasz w czasie tego procesu, przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Twoje środki przechowywać będziemy w zewnętrznych portfelach offline lub w Twoim własnym portfelu Hypercash – sam o tym zdecydujesz!

Czy to odpowiedni moment na zakup waluty? Sprawdź!

Jeśli chcesz kupić HyperCash w najlepszej cenie, świetnie trafiłeś – próżno szukać równie atrakcyjnych cen na innych platformach. W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje Litecoin, HyperCash – kurs aktualizujemy na bieżąco. Możesz także sprawdzić, jak cena waluty kształtowała się w przeszłości. Dzięki temu łatwiej Ci będzie podjąć najlepszą decyzję. Ceny w Bitladon są korzystne również dlatego, że zawierają wszystkie opłaty. Jeśli chcesz je zmniejszyć, zostań naszym stałym klientem – będziesz mógł wówczas liczyć na dodatkowy rabat. 

Wahasz się? Zadaj nam pytanie i poproś o pomoc!

Jeśli dopiero zaczynasz handel kryptowalutami i wciąż masz wątpliwości, zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Możesz również nawiązać z nami kontakt na czacie, wysłać nam wiadomość e-mail [email protected] lub zadzwonić na naszą infolinię +31 (0)85 007 484. Chętnie Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.