Menu Moje konto

HyperCash

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,92214
6.72%24H

Poznaj Bitladon – platformę handlu kryptowalutami

Bitladon to prosta w obsłudze, intuicyjna platforma, z którą postawisz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący, czy już od dawna kupujesz i wymieniasz waluty – nasza platforma to miejsce odpowiednie dla każdego, bez względu na doświadczenie! Korzystając z niej z łatwością kupisz HC bądź inne waluty.

Wykres HyperCash

Kupuj waluty bezpiecznie

Osoby, które po raz pierwszy kupują HyperCash, zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie. Nic dziwnego więc, że tak chętnie korzystają z Bitladon! Nasza platforma jest nie tylko prosta w obsłudze, ale także bezpieczna, dzięki czemu bez obaw możesz kupić dowolną ilość HypeCashCoin, Ethereum. By zacząć, musisz utworzyć swoje konto, a następnie poddać je krótkiej weryfikacji. Dane, które podasz w czasie tego procesu, przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Twoje środki przechowywać będziemy w zewnętrznych portfelach offline lub w Twoim własnym portfelu Hypercash – sam o tym zdecydujesz!

Czy to odpowiedni moment na zakup waluty? Sprawdź!

Jeśli chcesz kupić HyperCash w najlepszej cenie, świetnie trafiłeś – próżno szukać równie atrakcyjnych cen na innych platformach. W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje HyperCash – kurs aktualizujemy na bieżąco. Możesz także sprawdzić, jak cena waluty kształtowała się w przeszłości. Dzięki temu łatwiej Ci będzie podjąć najlepszą decyzję. Ceny w Bitladon są korzystne również dlatego, że zawierają wszystkie opłaty. Jeśli chcesz je zmniejszyć, zostań naszym stałym klientem – będziesz mógł wówczas liczyć na dodatkowy rabat.

Wahasz się? Zadaj nam pytanie i poproś o pomoc!

Jeśli dopiero zaczynasz handel kryptowalutami i wciąż masz wątpliwości, zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Możesz również nawiązać z nami kontakt na czacie, wysłać nam wiadomość e-mail [email protected] lub zadzwonić na naszą infolinię +31 (0)85 007 484. Chętnie Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.