Menu Moje konto

Horizen

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 9,94098
-1.96%24H

Bitladon – platforma dla każdego

Bitladon to giełda handlu kryptowalutami z siedzibą w Holandii, którą dedykujemy każdemu – zarówno zaawansowanym, jak i początkującym traderom. Nie musisz posiadać wiedzy technicznej bądź doświadczenia w handlu walutami – u nas każdy może kupować i sprzedawać ZEN oraz inne waluty. Nasza platforma jest prosta, intuicyjna w obsłudze, o czym z przyjemnością Cię przekonamy – wystarczy, że utworzysz swoje konto.

Wykres Horizen

Utwórz konto i wpłać środki z SEPA lub GiroPay

Chcąc rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Poddasz je krótkiej weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami. W tym celu możesz wykorzystać jedną z dostępnych metod płatności, np. SEPA lub Giropay. Dzięki weryfikacji będziesz mógł bez ograniczeń handlować Horizen i innymi walutami. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – będziemy przetwarzać je zgodnie z wytycznymi AVG. Zakupioną walutę możesz przechowywać w portfelu Horizen Coin lub w naszych bezpiecznych portfelach offline – decyzja należy do Ciebie! Gdy tylko zdecydujesz o wypłacie środków, błyskawicznie przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek.

Kupuj walutę w najlepszym momencie

Zastanawiasz się, ile kosztuje waluta ZEN? Kurs – zawsze aktualny – w prosty sposób sprawdzisz na naszej stronie! Oprócz bieżących kursów, w Bitladon znajdziesz również czytelne wykresy, które przedstawiają kursy walut z ostatnich kilku miesięcy. Dzięki temu będziesz w stanie określić tendencje i zdecydować o inwestycji w najlepszym momencie. Nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kurs Horizen (ZEN)? Nie szkodzi – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie kupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę.

Wciąż się wahasz? Zadaj nam pytanie!

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w świecie handlu kryptowalutami, możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Nie zmagaj się z nimi sam – zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i koniecznie przeczytaj instrukcji. Z pewnością znajdziesz tam wiele pomocnych informacji, które ułatwią Ci start. A jeżeli nie znajdziesz tam tego, czego szukasz lub wciąż będziesz się wahać, skontaktuj się z nami. Nasz dział pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji i chętnie wyjaśni wszelkie wątpliiwości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.