Menu Moje konto

Horizen

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 6,90556559
-10.64%24H

Bitladon – platforma dla każdego

Bitladon to giełda kryptowalut online z siedzibą w Holandii, którą dedykujemy każdemu – zarówno zaawansowanym, jak i początkującym traderom. Nie musisz posiadać wiedzy technicznej bądź doświadczenia w handlu walutami – u nas każdy może kupować i sprzedawać ZEN oraz inne waluty. Nasza platforma jest prosta, intuicyjna w obsłudze, o czym z przyjemnością Cię przekonamy – wystarczy, że utworzysz swoje konto. 

Wykres Horizen

Utwórz konto i wpłać środki z SEPA lub Sofort

Chcąc rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Poddasz je krótkiej weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami. W tym celu możesz wykorzystać jedną z dostępnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Dzięki weryfikacji będziesz mógł bez ograniczeń handlować Horizen, XRP i innymi walutami. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – będziemy przetwarzać je zgodnie z wytycznymi AVG. Zakupioną walutę możesz przechowywać w portfelu Horizen Coin lub w naszych bezpiecznych portfelach offline – decyzja należy do Ciebie! Gdy tylko zdecydujesz o wypłacie środków, błyskawicznie przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. 

Kupuj walutę w najlepszym momencie

Zastanawiasz się, ile kosztuje waluta ZEN? Kurs – zawsze aktualny – w prosty sposób sprawdzisz na naszej stronie! Oprócz bieżących kursów, w Bitladon znajdziesz również czytelne wykresy, które przedstawiają kursy walut z ostatnich kilku miesięcy. Dzięki temu będziesz w stanie określić tendencje i zdecydować o  inwestycji w najlepszym momencie. Nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować kurs Horizen (ZEN), Ethereum? Nie szkodzi – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie kupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę. 

Wciąż się wahasz? Zadaj nam pytanie!

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w świecie handlu kryptowalutami, możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Nie zmagaj się z nimi sam – zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i koniecznie przeczytaj instrukcji. Z pewnością znajdziesz tam wiele pomocnych informacji, które ułatwią Ci start. A jeżeli nie znajdziesz tam tego, czego szukasz lub wciąż będziesz się wahać, skontaktuj się z nami. Nasz dział pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji i chętnie wyjaśni wszelkie wątpliiwości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.