Menu Moje konto

Holo

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00144024
-6.32%24H

Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę Holo z SEPA lub SOFORT

Dla osób, które pragną kupić walutę HOT (Holo), mamy dobrą wiadomość – teraz mogą zrobić to nie tylko szybko, ale także łatwo i bezpiecznie za pośrednictwem giełdy kryptowalut Bitladon! Dzięki możliwości zasilenia konta za pośrednictwem SEPA lub SOFORT, wpłacone środki niemal natychmiast będziesz mógł przeznaczyć na zakup Holo. Nie czekaj – wejdź do świata handlu kryptowalutami już dziś i zacznij budować swoją finansową przyszłość!

Wykres Holo

Czym jest Holo?

Holo, kryptowaluta, którą oferujemy w Bitladon, to rozproszona platforma hostingowa dla aplikacji Holochain. Jest platformą typu peer-to-peer i – jak przekonują jej twórcy – ma stanowić most do nowego internetu. W praktyce oznacza to, praktycznie każdy może użyczać swój sprzęt dla hostingu rozproszonych aplikacji, tym samym zarabiając w Holo Fuel. Gotów, aby zdecydować o inwestycji i zasilić swój portfel Holo? Jeśli tak, nie zwlekaj – załóż swoje konto!

Prostota obsługi i bezpieczeństwo? Tylko w Bitladon!

W Bitladon możesz w prosty sposób utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Wystarczy kilka chwil, by przejść do weryfikacji. Możesz połączyć swoje konto z rachunkiem bankowym ręcznie bądź za pośrednictwem SOFORT. Gdy wpłacisz na nie środki, już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać waluty. Dane, które podajesz w czasie tworzenia konta i weryfikacji są całkowicie bezpieczne – przechowujemy je zgodnie z wymogami AVG. Zastanawiasz się, dlaczego zalecana jest weryfikacja? Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji (do łącznej wartości 100 euro) i będziesz mógł handlować do woli!

Kupuj Holo w najlepszej cenie

W Bitladon oferujemy najlepsze ceny – sprawdź dostępne na stronie kursy i przekonaj się sam! Kursy Holo (HOT) oraz innych walut są zawsze aktualne. Oprócz nich zwróć uwagę na wykresy oraz procentowe wskaźniki wzrostu oraz spadku wartości waluty na przestrzeni ostatniej doby i kilku minionych miesięcy. To właśnie one pomogą Ci podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Ceny, które widzisz na stronie, są ostateczne – zawierają już wszystkie opłaty! Jeśli chcesz kupować waluty jeszcze taniej, zostań naszym stałym klientem. Wówczas opłata transakcyjna będzie niższa, a Ty na handlu kryptowalutami zarobisz więcej. W Bitladon możesz również wymieniać jedną walutę na inną, dowolną, tym samym o połowę redukując koszty transakcji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

By ułatwić Ci start w świecie handlu kryptowalutami, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, bazę wiedzy oraz proste instrukcje. Skorzystaj z nich, a z pewnością poczujesz się pewniej. Jeśli wciąż będziesz mieć pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, napisz na czacie lub wyślij nam wiadomość e-mail. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci rozwiązać każdy problem!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.