Menu Moje konto

Holo

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00064
-1.54%24H

Kupuj i sprzedawaj kryptowalutę Holo z SEPA lub SOFORT

Dla osób, które pragną kupić walutę HOT (Holo), mamy dobrą wiadomość – teraz mogą zrobić to nie tylko szybko, ale także łatwo i bezpiecznie za pośrednictwem giełdy kryptowalut Bitladon! Dzięki możliwości zasilenia konta za pośrednictwem SEPA lub SOFORT, wpłacone środki niemal natychmiast będziesz mógł przeznaczyć na zakup Holo. Nie czekaj – wejdź do świata handlu kryptowalutami już dziś i zacznij budować swoją finansową przyszłość!

Wykres Holo

Czym jest Holo?

Holo, kryptowaluta, którą oferujemy w Bitladon, to rozproszona platforma hostingowa dla aplikacji Holochain. Jest platformą typu peer-to-peer i – jak przekonują jej twórcy – ma stanowić most do nowego internetu. W praktyce oznacza to, praktycznie każdy może użyczać swój sprzęt dla hostingu rozproszonych aplikacji, tym samym zarabiając w Holo Fuel. Gotów, aby zdecydować o inwestycji i zasilić swój portfel Holo? Jeśli tak, nie zwlekaj – załóż swoje konto!

Prostota obsługi i bezpieczeństwo? Tylko w Bitladon!

W Bitladon możesz w prosty sposób utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Wystarczy kilka chwil, by przejść do weryfikacji. Możesz połączyć swoje konto z rachunkiem bankowym ręcznie bądź za pośrednictwem SOFORT. Gdy wpłacisz na nie środki, już po chwili będziesz mógł kupować oraz sprzedawać waluty. Dane, które podajesz w czasie tworzenia konta i weryfikacji są całkowicie bezpieczne – przechowujemy je zgodnie z wymogami AVG. Zastanawiasz się, dlaczego zalecana jest weryfikacja? Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji (do łącznej wartości 100 euro) i będziesz mógł handlować do woli!

Kupuj Holo w najlepszej cenie

W Bitladon oferujemy najlepsze ceny – sprawdź dostępne na stronie kursy i przekonaj się sam! Kursy Holo (HOT) oraz innych walut są zawsze aktualne. Oprócz nich zwróć uwagę na wykresy oraz procentowe wskaźniki wzrostu oraz spadku wartości waluty na przestrzeni ostatniej doby i kilku minionych miesięcy. To właśnie one pomogą Ci podjąć świadomą decyzję o inwestycji. Ceny, które widzisz na stronie, są ostateczne – zawierają już wszystkie opłaty! Jeśli chcesz kupować waluty jeszcze taniej, zostań naszym stałym klientem. Wówczas opłata transakcyjna będzie niższa, a Ty na handlu kryptowalutami zarobisz więcej. W Bitladon możesz również wymieniać jedną walutę na inną, dowolną, tym samym o połowę redukując koszty transakcji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

By ułatwić Ci start w świecie handlu kryptowalutami, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, bazę wiedzy oraz proste instrukcje. Skorzystaj z nich, a z pewnością poczujesz się pewniej. Jeśli wciąż będziesz mieć pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, napisz na czacie lub wyślij nam wiadomość e-mail. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci rozwiązać każdy problem!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.