Menu Moje konto

High Performance Blockchain

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,46645
-10.40%24H

Kup lub sprzedaj HPB za tę cenę

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy kupić więcej, czy sprzedać jednostki High Performance Blockchain (HPB), Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Na podstawie aktualnych kursów oraz wykresów dostępnych na naszej stronie, będziesz mógł zdecydować o inwestycji bądź sprzedaży waluty. Handel na naszej platformie jest tak prosty, jak tylko to możliwe. By zacząć, nie musisz posiadać doświadczenia czy wiedzy technicznej. Utwórz swoje konto i przekonaj się o tym już dziś! 

Wykres High Performance Blockchain

Kupuj waluty łatwo i szybko na Bitladon.pl!

High Performance Blockchain to rewolucyjna architektura blockchain, która łączy spersonalizowany sprzęt Blockchain Offload Engine (BOE) z potężnym oprogramowaniem blockchain. Dodanie BOE opartego na sprzęcie zapewnia szybkie transakcje i wyjątkowo niską opłatę. Celem High Performance Blockchain jest rozwiązanie problemu skalowalności z obu stron, zarówno sprzętu, jak i oprogramowania. Niemniej jednak, nie odbywa się to kosztem decentralizacji.

Handluj z Bitladon High Performance Blockchain

Aby zacząć handlować walutami HBP, Ethereum w Bitladon, wystarczy zarejestrować konto, wpłacić na nie pieniądze i wybrać walutę.  Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa naszych użytkowników oraz powierzonych nam środków. Dane, które podasz w czasie weryfikacji konta, przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Twoje środki zaś możesz przechowywać we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Jeśli zdecydujesz się na inwestycję w jedną z dostępnych  walut, sprawdź kurs HBP – może to właśnie tę walutę wybierzesz? W prosty sposób możesz sprawdzić nie tylko obecną cenę waluty, ale także jej ceny z ostatnich miesięcy. Na ich podstawie będziesz w stanie ocenić, czy kryptowaluta HBP jest odpowiednim wyborem. Inwestowanie nigdy nie było łatwiejsze!

Nie wahaj się z nami skontaktować

Chcesz kupić HPB? Kurs waluty utrzymuje się na odpowiednim poziomie? Nie czekaj – zainwestuj w nią już dziś! Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zajrzyj do sekcji FAQ i zapoznaj się z naszymi instrukcjami. Możesz również skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając nam wiadomość e-mail. Zachęcamy Cię również do skorzystania z naszego czatu! W godzinach pracy biura (od 8:00 do 18:00) zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dwóch godzin, w weekendy czas oczekiwania na odpowiedź może być nieco dłuższy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.