Menu Moje konto

Hifi Finance

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,30513053
-6.28%24H

Kup Mainframe w Bitladon

Planujesz rozpocząć handel kryptowalutami? Świetnie trafiłeś! Bitladon to polska giełda kryptowalut odpowiednia dla każdego – zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych traderów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była prosta w obsłudze, intuicyjna i bezpieczna. Za jej pomocą z łatwością kupisz Mainframe (MFT) oraz inne waluty! W Bitladon czeka ich na Ciebie ponad 200 i sam decydujesz o tym, którą z nich wybierzesz! A co zrobić, żeby zacząć? To proste – utwórz swoje konto!

Wykres Hifi Finance

Nie czekaj – utwórz konto, by kupować i sprzedawać waluty

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, utwórz konto osobiste lub biznesowe. Jeśli poddasz je szybkiej weryfikacji, nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji. Dzięki temu niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać Mainframe oraz inne cyfrowe waluty. Dane, które podasz w czasie weryfikacji będziemy przetwarzać z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto będzie już gotowe, zasil je za pomocą jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Gdy wpłacisz w ten sposób euro, już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Jeżeli zdecydujesz się wypłacić zgromadzone środki, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy je na wskazany rachunek. W Bitladon sam decydujesz o tym, gdzie przechowywane będą waluty – czy w Twoim osobistym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline.

Sprawdź kurs, by kupić walutę w najlepszej cenie

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić kurs Tron, Mainframe, Litecoin oraz innych walut dostępnych na platformie. To jednak nie wszystko – oprócz aktualnego kursu udostępniamy również wykresy, z których możesz dowiedzieć się, jak kształtowały się ceny walut na przestrzeni ostatnich miesięcy. Dzięki nim łatwiej Ci będzie podjąć decyzję o inwestycji. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość konfiguracji automatycznej transakcji. Nie musisz wówczas sprawdzać, ile aktualnie kosztuje Mainframe – kurs, po jakim kupujesz walutę, ustalasz samodzielnie! Co istotne, gdy kupujesz Mainframe, cena waluty zawiera już wszelkie opłaty i koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, co kupujesz i ile za to zapłacisz. 

Zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Odpowiedzi najprawdopodobniej znajdziesz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami! Polecamy Ci również lekturę naszej bazy wiedzy oraz instrukcji – zawarliśmy w nich najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania i obsługi naszej platformy. Jeśli jednak będziesz potrzebował dodatkowych wyjaśnień, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – nasi doradcy we wszystkim Ci pomogą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.