Menu Moje konto

Hedera

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04670905
-3.25%24H

Kupuj i sprzedawaj HBAR, szybko w najlepszej cenie!

Chcesz kupić lub sprzedać HBAR coin od Hedera Hashgraph? Oferujemy świetną cenę, szybką obsługę i łatwą w obsłudze giełde kryptowalut online, dzięki czemu nawet początkujący mogą zacząć handlować walutami. Nie musisz mieć doświadczenia i wiedzy technicznej – z Bitladon początki handlu kryptowalutami będą proste! Wystarczy, że założysz swoje konto, wpłacisz na nie środki i wybierzesz walutę, w którą chcesz zainwestować. Nie czekaj – zacznij już dziś!

Wykres Hedera

O czym jest sieć Hedera Hashgraph?

Sieć stojąca za waluta HBAR to sieć Hedera Hashgraph. To zdecentralizowana, publiczna sieć, która umożliwia tworzenie bezpiecznych, szybkich aplikacji. Projekt rozwijany jest przez największe światowe marki: Deutche Telecom, Boeing czy IBM. Stanowi ona bardzo szybką alternatywę dla innych blockchainów. Tam, gdzie Bitcoin może przetwarzać do 2,8 transakcji na sekundę, Ethereum przetwarza do 15 transakcji na sekundę, a śieć Hedera Hashgraph działa do 10.000. Tak, dobrze widzisz – 10 tysięcy zamiast tylko dwóch transakcji na sekundę! W ramach sieci HBAR powstała kryptowaluta HBAR.

Kupuj i sprzedawaj monety HBAR w najlepszej cenie

W Bitladon udostępniamy możliwość konfiguracji automatycznej transakcji. W praktyce oznacza to, że możesz dokonywać transakcji automatycznie, gdy waluta osiągnie pożądaną wartość. Wystarczy, że zlecisz taką dyspozycję, a transakcja zostanie zrealizowana – prawda, że to wygodne? 

Dzięki temu nie musisz cały czas śledzić kursu HBAR. A może chcesz wymienić walutę na inną? W Bitladon możesz to zrobić! Na naszym portalu czeka ponad 200  cyfrowych walut i tylko od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Jesteś zdecydowany na zakup  HBAR? Cena waluty zawiera już wszystkie opłaty – kupujesz dokładnie to, co widzisz na stronie!

Jak zacząć?

Teraz, gdy wiesz już, jak kupować i sprzedawać HBAR, możesz zacząć! Jeśli masz jakieś pytania, zapoznaj się z naszą sekcją FAQ lub przeczytaj instrukcje.. Jeżeli nie znajdziesz w nich informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami za pośrednictwem funkcji czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Możesz również wysłać do nas e-mail na [email protected] lub zadzwonić pod numer +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.