Menu Moje konto

Harmony

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00193
-10.23%24H

Kup walutę Harmony w Bitladon

Chcesz rozpocząć handel cyfrowymi walutami, kupić kryptowalutę Harmony? Zrób to w Bitladon! Nasza platforma umożliwia szybki i bezpieczny handel, a jednocześnie jest prosta w obsłudze. By z niej korzystać, nie musisz posiadać doświadczenia i umiejętności technicznych – bez trudu dokonasz za jej pośrednictwem pierwszych transakcji! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć to Twoje konto użytkownika. Założysz je w zaledwie kilka chwil! 

Wykres Harmony

Utwórz konto, by rozpocząć handel i zasil je za pomocą SEPA

By rozpocząć handel walutami na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon, utwórz swoje konto, a następnie poddaj je szybkiej weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będą całkowicie bezpieczne – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto  będzie już gotowe, w prosty sposób zasilisz je euro za pomocą SEPA lub innej spośród dostępnych metod płatności. Środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane, a Ty będziesz mógł przeznaczyć je na zakup Harmony. Kryptowaluta jest jednak tylko jedną z wielu dostępnych na naszej platformie. Sam zdecydujesz, którą z nich wybierzesz! Do Ciebie należeć będzie również decyzja o sposobie przechowywania zakupionych walut. Możesz bowiem umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kup walutę w najbardziej odpowiednim momencie

Chcesz kupić One? Kryptowaluta zawsze dostępna jest w rynkowej cenie. Jeśli zależy Ci na tym, by cena ta była jak najniższa, na bieżąco monitoruj ceny na naszej platformie. Jeśli interesuje Cię kryptowaluta One, Litecoin i wiesz, ile chcesz za nią zapłacić, skonfiguruj automatyczną transakcję. Wówczas nie będziesz musiał tracić czasu na sprawdzanie, jakii jest aktualny kurs waluty. Chcąc kupić walutę w Bitladon, np. Harmony, kurs nie jest jedynym, na co powinieneś zwrócić uwagę – warto również sprawdzić wykres, który pokazuje, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Co istotne, cena waluty, którą widzisz na naszej stronie, jest ceną ostateczną – zawiera już wszelkie opłaty. 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, koniecznie zajrzyj do naszej bazy wiedzy i przeczytaj instrukcje. Możesz również odwiedzić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, w której znajdziesz wiele przydatnych wskazówek i informacji. Jeśli nie rozwieją one Twych wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – we wszystkim z przyjemnością Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.