Menu Moje konto

Harmony

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01237619
-11.12%24H

Kup walutę Harmony w Bitladon

Chcesz rozpocząć handel cyfrowymi walutami, kupić kryptowalutę Harmony? Zrób to w Bitladon! Nasza platforma umożliwia szybki i bezpieczny handel, a jednocześnie jest prosta w obsłudze. By z niej korzystać, nie musisz posiadać doświadczenia i umiejętności technicznych – bez trudu dokonasz za jej pośrednictwem pierwszych transakcji! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć to Twoje konto użytkownika. Założysz je w zaledwie kilka chwil! 

Wykres Harmony

Utwórz konto, by rozpocząć handel i zasil je za pomocą SEPA

By rozpocząć handel walutami na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon, utwórz swoje konto, a następnie poddaj je szybkiej weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji! Dane, które podasz w czasie weryfikacji będą całkowicie bezpieczne – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto  będzie już gotowe, w prosty sposób zasilisz je euro za pomocą SEPA lub innej spośród dostępnych metod płatności. Środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane, a Ty będziesz mógł przeznaczyć je na zakup Harmony. Kryptowaluta jest jednak tylko jedną z wielu dostępnych na naszej platformie. Sam zdecydujesz, którą z nich wybierzesz! Do Ciebie należeć będzie również decyzja o sposobie przechowywania zakupionych walut. Możesz bowiem umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kup walutę w najbardziej odpowiednim momencie

Chcesz kupić One? Kryptowaluta zawsze dostępna jest w rynkowej cenie. Jeśli zależy Ci na tym, by cena ta była jak najniższa, na bieżąco monitoruj ceny na naszej platformie. Jeśli interesuje Cię kryptowaluta One, Litecoin i wiesz, ile chcesz za nią zapłacić, skonfiguruj automatyczną transakcję. Wówczas nie będziesz musiał tracić czasu na sprawdzanie, jakii jest aktualny kurs waluty. Chcąc kupić walutę w Bitladon, np. Harmony, kurs nie jest jedynym, na co powinieneś zwrócić uwagę – warto również sprawdzić wykres, który pokazuje, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Co istotne, cena waluty, którą widzisz na naszej stronie, jest ceną ostateczną – zawiera już wszelkie opłaty. 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, koniecznie zajrzyj do naszej bazy wiedzy i przeczytaj instrukcje. Możesz również odwiedzić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, w której znajdziesz wiele przydatnych wskazówek i informacji. Jeśli nie rozwieją one Twych wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – we wszystkim z przyjemnością Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.