Menu Moje konto

Gulden

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01422090
-0.47%24H

Kupno i sprzedaż guldenów w najlepszej cenie

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lub sprzedać NLG czy inną kryptowalutę, zrób to w Bitladon. Oferujemy bezpieczną i łatwą platformę handlową dla wszystkich – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Wystarczy, że zarejestrujesz w Bitladon swoje konto – będziesz mógł zacząć jeszcze tego samego dnia! Oferujemy szeroki wybór monet cyfrowych i zawsze mamy je w zapasie, abyś mógł kupić tyle jednostek, ile chcesz.

Wykres Gulden

Łatwy handel z Bitladon

Sprawdź aktualny kurs Gulden i zdecyduj, czy zamierzasz kupić czy sprzedać walutę. W Bitladon możesz kupić nie tylko walutę Gulden, ale także Litecoin i inne w najlepszych cenach. Pobieramy zaledwie 2-procentową opłatę! Koszty te mogą spaść do 0,25%, jeśli zostaniesz naszym stałym klientem. Bezpieczeństwo i przejrzystość są dla nas bardzo ważne, dlatego w cenę, którą widzisz na stronie, wszelkie opłaty zostały już wliczone. Dzięki temu  od razu wiesz, ile będziesz musiał zapłacić za walutę Gulden. Kurs waluty to nie wszystko, co znajdziesz na naszej stronie – przygotowaliśmy również wykresy, które przedstawiają tendencje z kilku ostatnich miesięcy. Zakupioną walutę możesz przechowywać w portfelu Gulden lub w bezpiecznych portfelach offline. Zacznij już teraz i sprawdź, co czeka na Ciebie w świecie handlu kryptowalutami! 

Co to jest Gulden (NLG)?

Krypto Gulden to holenderska waluta, która została utworzona w 2014 roku pod nazwą Guldencoin. Zamiarem Gulden jest zapewnienie wszystkim pełnej kontroli nad własnymi pieniędzmi dzięki technologii blockchain. Blockchain Gulden oferuje niskoprogową metodę wysyłania i odbierania płatności. Łącznie wydanych zostanie 1680 milionów guldenów. Nazwa jest oparta na walucie Guilder o tej samej nazwie, a więc na poprzedniku Euro.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania

Masz pytania dotyczące naszej platformy lub napotkałeś problemy z rejestracją konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś odpowiedzi? Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +31 (0) 85 007 4844 w godzinach od 8:00 do 18:00. Możesz również skontaktować się z nami wysyłając nam wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc w każdy możliwy sposób. Naszym odbiorcom udostępniamy również blog kryptowalutowy, na którym zajmujemy się takimi kwestiami, jak kupowanie bitcoinów, działanie blockchain i wiele, wiele innych.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.