Menu Moje konto

Groestlcoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,84236484
3.57%24H

Kup lub sprzedaj Groestlcoin (GRS)

Aby móc kupować lub sprzedawać GRS w Bitladin, musisz utworzyć swoje konto. Po jego utworzeniu będziesz mógł handlować walutą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Swoje konto w prosty sposób możesz zasilić środkami za pomocą SEPA lub SOFORT, a więc sprawdzonych i bezpiecznych metod płatności. Bezpieczeństwo i jasne, przejrzyste zasady, to nasz priorytet!

Wykres Groestlcoin

Groestlcoin, specjalna moneta

Jedną z walut, które oferujemy w Bitladon jest Groestlcoin. Tym, co ją wyróżnia, jest specjalne szyfrowanie portfela AES-256, obsługa TOR i VPN. Co minutę górnicy dodają nowy blok. Dzięki nowej technologii zastosowanej w sieci, transakcje odbywają się niemal natychmiast i prawie bezpłatnie. Płatności Groestlcoins można nawet dokonywać przez SMS. Gotów, aby kupić GRS? Kryptowaluta w Bitladon dostępna jest w najlepszej cenie!

Użyj SEPA lub SOFORT, aby kupić Groestlcoin

Najszybszym sposobem na zakup waluty GRS, Tether i innych kryptowalut jest bezpieczna metoda płatności, taka jak SEPA lub SOFORT. Metody te są nie tylko niezawodne, ale także szybkie. Możesz wykorzystać je także podczas weryfikacji swojego konta, dzięki której nie będzie Cię obowiązywać tygodniowy limit transakcji (do 100 euro na tydzień). Ceny GRS krypto, które widzisz na naszej stronie są cenami ostatecznymi – zawierają już wszystkie opłaty. Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz na Groestlcoin? Kurs, wraz z wykresami ukazującymi procentowe wzrosty oraz spadki wartości waluty, znajdziesz na naszej stronie. A jeśli zależy Ci na uzyskaniu najniższej ceny, zostań naszym stałym klientem i regularnie dokonuj transakcji – im więcej handlujesz, tym mniej płacisz! 

Z kontem w Bitladon handel kryptowalutami będzie prosty

Aby zacząć korzystać z naszej platformy, musisz najpierw założyć konto. Może to być konto firmowe lub osobiste, a założysz je w zaledwie w kilku krokach. By umożliwić Ci handle walutami bez ograniczeń, będziemy musieli również zweryfikować Twoją tożsamość. Proces weryfikacji zwykle trwa około 15 minut. Oznacza to, że niemal natychmiast będziesz mógł rozpocząć handel Groestlcoin i innymi walutami. Dane, które podasz nam w celu weryfikacji, przetwarzane będą zgodnie z wytycznymi RODO. Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość działania są dla nas najważniejsze!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.