Menu Moje konto

Grin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,56157405
14.88%24H

Kup walutę w Bitladon

Kupno lub sprzedaż Grin Coin, Bitcoin w Bitladon może być proste! Za naszą platformą stoi zarejestrowana w Holandii, doświadczona i godna zaufania firma, której celem jest sprawienie, by handel kryptowalutami był jak najprostszy. W Bitladon waluty możesz kupować o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu. Aby kupić GRIN coin, utwórz swoje konto prywatne lub biznesowe. Już po chwili będziesz mógł wpłacić na nie euro za pośrednictwem SEPA lub Sofort. Następnie wymienisz je na Grin lub inną walutę. Sam zdecydujesz, czy umieścisz ją we własnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Please note: Grin is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Grin

Płać za krypto Grin szybko i bezpiecznie

SEPA to jedna z najbardziej nowoczesnych i najszybszych metod płatności. Za jej pomocą nie tylko błyskawicznie zasilisz swoje konto środkami, ale też połączysz je ze swym rachunkiem bankowym i zweryfikujesz swoją tożsamość. To nie jedyne udogodnienie dla użytkowników Bitladon. Kolejnym jest możliwość skonfigurowania automatycznej transakcji. Oznacza to, że nie musisz tracić czasu, na śledzenie kursu kryptowaluty Grin, XRP  i innych walut – sam ustalasz, jaką cenę jesteś gotów zapłacić, a nasza platforma w odpowiednim momencie kupuje walutę za Ciebie. 

Konto oferuje korzyści

Aby rozpocząć handel na Bitcoin Master, musisz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe. Wówczas będziesz mieć bieżący dostęp do swojego portfela i stałą kontrolę nad posiadanymi walutami. Do momentu weryfikacji konta, obowiązywać Cię będzie limit transakcji do łącznej wartości 100 euro tygodniowo. Gdy ukończysz weryfikację, limit ten zostanie zniesiony, a Ty będziesz mógł dokonywać transakcji nawet do 100 000 euro! Twoje środki mogą być przechowywane w Twoim osobistym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline – decyzja należy do Ciebie! Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy zgodnie z AVG. By zapewnić Ci jak największe bezpieczeństwo, zachęcamy do włączenia dwuskładnikowego uwierzytelniania podczas logowania. Dzięki temu, na Twoje konto nie zaloguje się osoba nieuprawniona. 

Czy masz jakieś pytania?

Chcesz kupić Grin Coin? Kurs waluty jest korzystny? Na co czekasz? Już dziś utwórz konto i zainwestuj w wybraną walutę. Jeśli napotkasz jakiś problem, przeczytaj instrukcje i odwiedź sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię pod numer +31 (0)85 007 4844 lub wyślij nam wiadomość e-mail: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.