Menu Moje konto

Golem

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,03013
1.76%24H

Kupuj i sprzedawaj Golem w najlepszej cenie

Chcesz kupić walutę Golem (GNT) w najlepszej cenie? A może posiadasz już Golem i chciałbyś zarobić na sprzedaży tej waluty? Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Oferujemy platformę, z której może korzystać każdy, nawet osoby nie posiadające dużej wiedzy technicznej. Dzięki naszej giełdzie, możesz bezpiecznie i szybko kupować oraz sprzedawać kryptowaluty, takie jak Golem, w atrakcyjnych cenach. Zarejestruj swoje konto już dziś i sprawdź, jak to działa!

Wykres Golem

Czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty Golem? Sprawdź!

Istotną częścią naszego serwisu jest ta, w której znajdziesz aktualne kursy dostępnych w Bitladon walut, w tym Golem. Kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz – jej cena zawiera wszystkie opłaty. Na platformie znajdziesz również wykres cen uwzględniający dane z kilku ostatnich miesięcy oraz z ostatnich 24 godzin. Dzięki temu łatwiej będzie Ci ocenić, czy dany moment jest odpowiedni na zakup bądź sprzedaż GNT. Kryptowaluta może zostać wypłacona bądź wymieniona na inną – tylko od Ciebie zależy, co z nią zrobisz i w jaki sposób będziesz czerpać z niej zyski! Nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować cenę GNT? Kurs i jego wahania będziemy kontrolować za Ciebie! Transakcja zostanie zrealizowana autoamtycznie Wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję, która zostanie sfinalizowana, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. Wygodne, prawda?

Automatyzacja i ludzie idą w parze

Bitladon oferuje idealne połączenie zautomatyzowanych procesów i pomocy człowieka. Ponieważ nasza platforma jest zautomatyzowana, Twoje działania są przetwarzane natychmiast. Oznacza to, że środki dodane do Twojego konta, niemal od razu są dostępne do Twojej dyspozycji. Jeśli zdecydujesz się na ich wypłatę, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Dzięki szybkości działania platformy Bitladon, łatwo i szybko możesz kupować oraz sprzedawać Golem i inne waluty. Jeśli masz jakieś pytania lub napotykasz trudności, nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Nasze biuro pomocy jest dostępne każdego dnia tygodnia przez telefon +31 (0) 85 007 4844, e-mail i czat. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.