Menu Moje konto

GoChain

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,05057
1.98%24H

Z łatwością kup GoChain za pośrednictwem SEPA lub Sofort

W Bitladon możesz łatwo i szybko kupić walutę GO. Kurs zobacz na stronie. Dzięki SEPA połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym w zaledwie kilka minut. Już po chwili będziesz mógł wpłacić na nie pieniądze i kupić walutę GoChain, Ethereum lub inną. W Bitladon ważna jest dla nas uczciwość i jasne, przejrzyste zasady, dlatego wszystkie ceny, które widzisz na stronie zawierają już koszty transakcji. 

Wykres GoChain

GoChain – nowy blockchain

Wraz z walutą GoChain na rynku pojawił się nowy blockchain. Blockchain ten jest w pełni kompatybilny z siecią Ethereum. Wraz z wprowadzeniem GoChain możliwe jest korzystanie ze wszystkich inteligentnych umów, narzędzi i portfeli Ethereum w nowej sieci. Usuwa to próg przełączania z jednej sieci do drugiej. Misją GoChain jest zapewnienie rynkowi szybkiej, energooszczędnej i opłacalnej sieci. Nacisk kładziony jest na decentralizację, szybkość oraz energię.

Dlaczego warto wybrać Bitladon?

Kupując waluty w Bitladon, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Co więcej, możesz użyć jednej waluty do zakupu innej. To możliwe dzięki naszej funkcji “dowolna za dowolną”, która pozwala o połowę zmniejszyć koszty transakcji. Innym sposobem na obniżenie kosztów jest częsty handel na naszej platformie – stali klienci mogą liczyć na dodatkową obniżkę. Regularny handel pozwoli Ci zatem jeszcze lepiej wykorzystać swoją walutę GoChain ICO. Aby zobaczyć, jaki jest kurs GO, spójrz na prawy górny róg tej strony. Możesz na niej również sprawdzić, jak zmienił się kurs waluty w ciągu ostatnich 24 godzin. Gotów aby zainwestować w GO? Kup walutę i przekonaj się, jakie to proste!

Utwórz swoje konto

Kupno i sprzedaż kryptowaluty na naszej platformie są bardzo łatwe. Postępując zgodnie z instrukcją, możesz zacząć od razu, nie mając specjalistycznej wiedzy. Jedyne, czego potrzebujesz, to Twoje konto prywatne bądź biznesowe. Jego utworzenie zajmie Ci tylko chwilę! Gdy zweryfikujemy twoją tożsamość, będziesz mógł wpłacić na swoje konto nieograniczoną liczbę euro, aby handlować GoChain i innymi walutami. Zapewniamy, że Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z wytycznymi AVG. Bezpiecznie i szybko, czyli Bitladon.pl! W razie pytań skontaktuj z nami mailowo [email protected] lub przez telefon +31 (0)85 007 4844

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.