Menu Moje konto

Gifto

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02042261
-0.43%24H

Kup Gifto w Bitladon

Chcesz kupić kryptowalutę GTO czyli Gifto? Zróób to za pośrednictwem Bitladon, doświadczonej giełdy z siedzibą w Holandii. Oferujemy ponad 200 różnych walut, więc każdy znajdzie wśród nich odpowiednią inwestycję dla siebie. Z naszej platformy korzystać możesz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedyne czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto w naszym serwisie. Po jego utworzeniu niemal natychmiast możesz wpłacić pieniądze za pośrednictwem SEPA lub Sofort. Zrób to, by w dowolnym momencie kupić Gifto za te euro.

Wykres Gifto

GTO kryptowaluta Specjalna

Gifto to waluta specjalna, która koncentruje się na interakcji między twórcami treści a opinią publiczną i chce je zdecentralizować. W Gifto możesz kupować wirtualne prezenty, takie jak pierścionki, napoje, zwierzęta domowe itp. Transfer tych wirtualnych prezentów odbywa się za pośrednictwem blockchain po ustanowieniu inteligentnej umowy. W sumie sieć wyda 1 miliard tokenów, teraz przeszliśmy 600 milionów tokenów.

Chcesz wiedzieć, czy waluta Gifto to dobra inwestycja

Dzięki naszej przejrzystej stronie, w każdej chwili możesz zobaczyć, jak zmieniła się kryptowaluta Gifto na rynku w ciągu ostatnich miesięcy i na przestrzeni ostatnich 24 godzin. Po kliknięciu w walutę zobaczysz wyraźny wykres, na podstawie którego zdecydujesz, czy do dobry moment na inwestycję. Ceny podane dla każdej waluty zawierają już koszty transakcji. Dzięki temu dokładnie wiesz, co kupujesz i ile zarabiasz. Koszty transakcji zaczynają się od 2%, a Ty możesz zmniejszyć je korzystając z funkcji “dowolna za dowolną” bądź często handlując walutami w Bitladon.

Nie masz jeszcze konta? Utwórz je teraz i czerp korzyści

Tworząc konto w Bitladon i weryfikując je, możesz zasilać je środkami. Trafią one na nie błyskawicznie, jeśli wykorzystasz jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. W ciągu kilku minut twoje konto bankowe zostanie połączone z rachunkiem bankowym, a po zakończeniu procesu KYC w celu weryfikacji tożsamości będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać Gifto ICO. W Bitladon cenimy prostotę, dlatego zadbaliśmy o to, aby platforma była przejrzysta i prosta w obsłudze. Dzięki temu każdy, nawet osoba początkująca, może bez trudu wejść do świata handlu walutami i zacząć kupować oraz sprzedawać waluty.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.