Menu Moje konto

Gifto

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00425
7.34%24H

Kup Gifto w Bitladon

Chcesz kupić kryptowalutę GTO czyli Gifto? Zróób to za pośrednictwem Bitladon, doświadczonej giełdy z siedzibą w Holandii. Oferujemy ponad 200 różnych walut, więc każdy znajdzie wśród nich odpowiednią inwestycję dla siebie. Z naszej platformy korzystać możesz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedyne czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto w naszym serwisie. Po jego utworzeniu niemal natychmiast możesz wpłacić pieniądze za pośrednictwem SEPA lub Sofort. Zrób to, by w dowolnym momencie kupić Gifto za te euro.

Wykres Gifto

GTO kryptowaluta Specjalna

Gifto to waluta specjalna, która koncentruje się na interakcji między twórcami treści a opinią publiczną i chce je zdecentralizować. W Gifto możesz kupować wirtualne prezenty, takie jak pierścionki, napoje, zwierzęta domowe itp. Transfer tych wirtualnych prezentów odbywa się za pośrednictwem blockchain po ustanowieniu inteligentnej umowy. W sumie sieć wyda 1 miliard tokenów, teraz przeszliśmy 600 milionów tokenów.

Chcesz wiedzieć, czy waluta Gifto to dobra inwestycja

Dzięki naszej przejrzystej stronie, w każdej chwili możesz zobaczyć, jak zmieniła się kryptowaluta Gifto na rynku w ciągu ostatnich miesięcy i na przestrzeni ostatnich 24 godzin. Po kliknięciu w walutę zobaczysz wyraźny wykres, na podstawie którego zdecydujesz, czy do dobry moment na inwestycję. Ceny podane dla każdej waluty zawierają już koszty transakcji. Dzięki temu dokładnie wiesz, co kupujesz i ile zarabiasz. Koszty transakcji zaczynają się od 2%, a Ty możesz zmniejszyć je korzystając z funkcji “dowolna za dowolną” bądź często handlując walutami w Bitladon.

Nie masz jeszcze konta? Utwórz je teraz i czerp korzyści

Tworząc konto w Bitladon i weryfikując je, możesz zasilać je środkami. Trafią one na nie błyskawicznie, jeśli wykorzystasz jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. W ciągu kilku minut twoje konto bankowe zostanie połączone z rachunkiem bankowym, a po zakończeniu procesu KYC w celu weryfikacji tożsamości będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać Gifto ICO. W Bitladon cenimy prostotę, dlatego zadbaliśmy o to, aby platforma była przejrzysta i prosta w obsłudze. Dzięki temu każdy, nawet osoba początkująca, może bez trudu wejść do świata handlu walutami i zacząć kupować oraz sprzedawać waluty.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.