Menu Moje konto

Genesis Vision

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 3,12806542
-1.93%24H

Gotowy do zakupu i sprzedaży GVT?

Za pośrednictwem naszej przejrzystej polskiej giełdy kryptowalut, która jest odpowiednia dla początkujących i ekspertów, możesz kupować i sprzedawać monety GVT w ciągu kilku kroków. Pokazane ceny zawierają koszty niezbędne do przeprowadzenia transakcji bezpiecznie i szybko. Dlatego nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów i wiesz dokładnie, gdzie stoisz. Płacić? Jest to możliwe dzięki iDeal!

Wykres Genesis Vision

Genesis Vision: Przejrzysta sieć dla inwestorów

Genesis Vision to przejrzysta i uczciwa platforma, dzięki której możesz pomnożyć swój kapitał. W jaki sposób? Powierzając swoje pieniądze inwestorom z całego świata! Nie musisz posiadać wiedzy oraz doświadczenia w handlu walutami – doświadczeni inwestorzy wszystko zrobią za Ciebie! Genesis vision skupia giełdy, brokerów, menedżerów oraz inwestorów. Inwestor w dowolnym momencie, poprzez blockchain, może sprawdzać stan swojego portfela. Twórcy Genesis Vision pozwalają wyeliminować pośredników i otworzyć rynek usług pośrednictwa finansowego.

Utwórz konto i zacznij już dziś

Z kontem w Bitladon możesz w prosty sposób rozpocząć handel kryptowalutami. Sprawdź dostępne możliwości  GVT, BTC czy PinkCoin, to tylko niektóre z ponad 200 dostępnych w Bitladon walut! Po przetworzeniu konta zweryfikujemy Twoją tożsamośći i umożliwimy Ci niemal nieograniczony handel walutami. Proces weryfikacji zwykle trwa około 15 minut, a dokonasz go poprzez szybkie metody płatności, np. iDeal lub Bancontact. Jeśli połączysz konto z rachunkiem bankowym, już dziś będziesz mógł kupować i sprzedawać Genesis Vision (GVT), Litecoin oraz inne waluty.Te, które zakupisz, będziesz mógł przechowywać na naszym serwerze offline lub zarządzać nimi we własnym portfelu Genesis Vision. Wybór należy do Ciebie. Będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z wytycznymi AVG. Bitladon oznacza bezpieczny i szybki handel kryptowalutami. Co więcej, nasza platforma oferuje możliwość otrzymania rabatu, który obniży koszty transakcji. Co zrobić, aby go uzyskać? To proste – zostać naszym częstym inwestorem! Wówczas obniżysz koszty transakcji z co najmniej 2% do 1,75%. W ten sposób jeszcze więcej zyskasz na inwestycji w GVT bądź inne waluty.

Gotowy na start?

Czy jesteś gotowy, aby postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami? Utwórz swoje konto i zacznij już dziś! Utworzenie konta potrwa tylko chwilę! A może masz jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat np. Kursu GVT (Genesis Vision)? Zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie 085 007 6000, rozpocząć czat lub wysłać nam wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.