Menu Moje konto

Gas

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,46812808
-8.00%24H

Rozpoczynasz handel walutami? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Handel kryptowalutami budzi coraz większe zainteresowanie. Nie bez przyczyny – to skuteczny sposób na pomnażanie pieniędzy. Jeśli pragniesz spróbować go i Ty, Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, zarówno doświadczeni traderzy, jak i osoby początkujące, mogli z łatwością kupować i sprzedawać waluty GAS, XRP. Intuicyjna obsługa, jasne zasady i bezpieczeństwo to nasze priorytety, dzięki którym z przyjemnością stawiać będziesz pierwsze kroki w świecie handlu walutami! Za pośrednictwem naszej platformy w zaledwie kilku prostych krokach kupisz GAS. Kryptowaluta nie jest jednak jedyną dostępną opcją – w Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 innych walut!

Wykres Gas

Zasil swoje konto z SEPA transfer i rozpocznij handel

By kupić GAS bądź inną walutę w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Potrwa to zaledwie chwilę, po której będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość i zasilić konto środkami. W tym celu wykorzystaj jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Dzięki temu środki błyskawicznie zaksięgowane zostaną na Twoim koncie. Zaproponujemy Ci również poddanie konta weryfikacji, która sprawi, że nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Chcesz handlować walutami bez ograniczeń? Zacznij od utworzenia konta w Bitladon! Korzystając z naszej platformy nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi AVG. O tym, gdzie środki będą przechowywane, decydujesz Ty sam. Możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline.

<h2> Upewnij się, że to dobry moment

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje gas (GAS), Ethereum. Możesz kupić samodzielnie bądź automatycznie – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję. Kurs GAS jest zawsze aktualny, a cena waluty zawiera już wszelkie koszty transakcji. Chcesz, by były jak najniższe? Zostań naszym stałym klientem – przyznamy Ci wówczas korzystny rabat, dzięki któremu na handlu walutami zarobisz jeszcze więcej. Opłacalna jest również funkcja “dowolna za dowolną”, a zatem wymiana jednej waluty na inną. Pozwala zaoszczędzić połowę kosztów transkacji! Jeśli czujesz się więc gotów, by zasilić GAS portfel, nie zwlekaj – zrealizuj pierwszą transakcję już dziś!

Masz pytania lub wątpliwości?

Jeśli korzystasz z naszej platformy po raz pierwszy, koniecznie przeczytaj instrukcje i zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Dowiesz się z nich, jak funkcjonuje nasza platforma i w jaki sposób łatwo i bezpiecznie handlować walutami. Jeżeli nie znajdziesz na stronie poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – z przyjemnością Ci pomożemy! Wyślij nam wiadomość e-mail bądź rozpocznij rozmowę na czacie. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.