Menu Moje konto

GameCredits

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,03730
0.19%24H

Kup GameCedits (GRA) za pomocą SEPA lub GiroPay

Czy działasz w branży gier lub planujesz handlować kryptowalutą Game? Bitladon to idealna platforma dla Ciebie! Dedykowana jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych ekspertów. Znajdziesz na niej przejrzyste przeglądy walut, dzięki którym w prosty sposób będziesz mógł sprawdzić, jak zmieniła się wartość waluty GameCredits w ostatnich miesiącach, a także w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wykres GameCredits

Informacje o GameCredits

GameCredits ma na celu stworzenie nowej bramki dla branży gier. Istnieje wiele wyzwań i ograniczeń związanych z obecnymi opcjami płatności. Twórcy waluty, chcą za jej pomocą zaoferować firmom konkretne rozwiązanie, dzięki któremu płatności będą łatwiejsze, bezpieczniejsze i bezproblemowe.

Spraedź aktualną cenę GameCredits na Bitcoin Meester

Chcesz być na bieżąco z panującymi w świecie kryptowalut trendami? Utwórz swoje konto w Bitladon! Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić kurs waluty i w odpowiednim momencie zakupić GameCredits. Kryptowaluta może również zostać kupiona automatycznie, gdy osiągnie pożądaną cenę – wystarczy, że skonfigurujesz taką transakcję! Oznacza to, że nie musisz już na bieżąco śledzić ceny GameCredits. Kurs waluty będziemy monitorować za Ciebie! Kryptowaluta GameCredits jest jedną z ponad 200 oferowanych na naszej stronie, dlatego nim podejmiesz decyzję, sprawdź również inne nasze propozycje.

Utworzenie konta w Bitladon? To proste!

Pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami rozpocznij od utworzenia konta w Bitladon. Po jego zweryfikowaniu będziesz mógł zasilić je środkami i rozpocząć handel walutami. Zakupione waluty możesz przechowywać w portfelu GameCredits lub w naszych bezpiecznych portfelach offline – decyzja należy do Ciebie! Choć handel kryptowalutami wydaje się trudny, zrobimy wszystko, aby był dla Ciebie jak najprostszy. By ułatwić Ci początki, przygotowaliśmy specjalne instrukcje oraz bazę wiedzy, w której znajdziesz mnóstwo cennych informacji i wskazówek. jeszcze świata handlu na cyfrowej autostradzie? Chcemy, aby każdy, bez względu na doświadczenie i posiadaną wiedzę, mógł bez przeszkód kupować i sprzedawać waluty w Bitladon.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, sprawdź naszą stronę FAQ. Twojego pytania zabrakło na liście? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem +31 (0)85 007 4844, czatu lub poczty: [email protected].

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.