Menu Moje konto

GameCredits

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04517
-5.29%24H

Kup GameCedits (GRA) za pomocą SEPA lub GiroPay

Czy działasz w branży gier lub planujesz handlować kryptowalutą Game? Bitladon to idealna platforma dla Ciebie! Dedykowana jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych ekspertów. Znajdziesz na niej przejrzyste przeglądy walut, dzięki którym w prosty sposób będziesz mógł sprawdzić, jak zmieniła się wartość waluty GameCredits w ostatnich miesiącach, a także w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wykres GameCredits

Informacje o GameCredits

GameCredits ma na celu stworzenie nowej bramki dla branży gier. Istnieje wiele wyzwań i ograniczeń związanych z obecnymi opcjami płatności. Twórcy waluty, chcą za jej pomocą zaoferować firmom konkretne rozwiązanie, dzięki któremu płatności będą łatwiejsze, bezpieczniejsze i bezproblemowe.

Spraedź aktualną cenę GameCredits na Bitcoin Meester

Chcesz być na bieżąco z panującymi w świecie kryptowalut trendami? Utwórz swoje konto w Bitladon! Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić kurs waluty i w odpowiednim momencie zakupić GameCredits. Kryptowaluta może również zostać kupiona automatycznie, gdy osiągnie pożądaną cenę – wystarczy, że skonfigurujesz taką transakcję! Oznacza to, że nie musisz już na bieżąco śledzić ceny GameCredits. Kurs waluty będziemy monitorować za Ciebie! Kryptowaluta GameCredits jest jedną z ponad 200 oferowanych na naszej stronie, dlatego nim podejmiesz decyzję, sprawdź również inne nasze propozycje.

Utworzenie konta w Bitladon? To proste!

Pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami rozpocznij od utworzenia konta w Bitladon. Po jego zweryfikowaniu będziesz mógł zasilić je środkami i rozpocząć handel walutami. Zakupione waluty możesz przechowywać w portfelu GameCredits lub w naszych bezpiecznych portfelach offline – decyzja należy do Ciebie! Choć handel kryptowalutami wydaje się trudny, zrobimy wszystko, aby był dla Ciebie jak najprostszy. By ułatwić Ci początki, przygotowaliśmy specjalne instrukcje oraz bazę wiedzy, w której znajdziesz mnóstwo cennych informacji i wskazówek. jeszcze świata handlu na cyfrowej autostradzie? Chcemy, aby każdy, bez względu na doświadczenie i posiadaną wiedzę, mógł bez przeszkód kupować i sprzedawać waluty w Bitladon.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, sprawdź naszą stronę FAQ. Twojego pytania zabrakło na liście? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem +31 (0)85 007 4844, czatu lub poczty: [email protected].

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.