Menu Moje konto

Funtoken

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00687931
1.00%24H

Kup FunFair przez SEPA

Chcesz rozpocząć handel kryptowalutami, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od utworzenia swojego konta w Bitladon! Za pośrednictwem naszej platformy będziesz mógł kupić nie tylko FunFair coin, ale także wiele innych walut. Oprócz FunFair oferujemy także Tether, Bitcoin i inne waluty w najlepszych cenach. Gdy utworzysz swoje konto w Bitladon, w prosty sposób będziesz mógł kupować oraz sprzedawać waluty. Nie musisz posiadać doświadczenia i zaawansowanych umiejętności technicznych. Nasza platforma jest proste, intuicyjna w obsłudze i zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić handel walutami również osobom początkującym.

Wykres Funtoken

Co musisz wiedzieć na temat FunFair Coin?

FunFair Coin to zdecentralizowana kryptowaluta platformy FunFair. Dedykowana jest twórcom oraz miłośnikom gier losowych, które oparte są na łańcuchach blokowych. Użytkownikom zapewnia nie tylko znakomitą rozrywkę, ale także niskie koszty. Zamiarem jej twórców jest zrewolucjonizowanie gier online – dzięki FunFair każdy może stworzyć swoje własne, internetowe kasyno!

Sprawdź kurs FunFair Coin w Bitladon

Jesteś gotów, aby kupić FunFair? Kryptowaluta czeka na naszej stronie! Przed podjęciem ostatecznej decyzji i sfinalizowaniem transakcji, koniecznie sprawdź, ile kosztuje Fun. Kurs aktualizowany na bieżąco pozwoli Ci ocenić, czy to właściwy moment na inwestycję. Aktualny kurs Fun to jednak nie wszystko – naszym użytkownikom udostępniamy również wykresy przedstawiające ceny walut na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Utwórz swoje konto i zacznij już dziś

 Jesteś gotów, aby kupić FunFair? Kryptowaluta czeka na naszej giełdzie kryptowalut online! Przed podjęciem ostatecznej decyzji i sfinalizowaniem transakcji, koniecznie sprawdź, ile kosztuje Fun. Kurs aktualizowany na bieżąco pozwoli Ci ocenić, czy to właściwy moment na inwestycję. Aktualny kurs Fun to jednak nie wszystko – naszym użytkownikom  udostępniamy również wykresy przedstawiające ceny walut na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. 

Masz pytania? Poproś o pomoc!

Jest coś, co wciąż powstrzymuje Cię przed inwestycją w walutę? Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Jeśli tak, koniecznie sprawdź nasze instrukcje oraz zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Jesteśmy do Twojej dyspocyzji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.