Menu Moje konto

Function X

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,06179
5.83%24H

Postaw pierwsze kroki w świecie handlu walutami z giełdą Bitladon

Dopiero rozpoczynasz handel walutami? Świetnie się składa – giełda kryptowalut online Bitladon to miejsce, w którym z łatwością postawisz swe pierwsze kroki. Jest bezpieczna, intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności technicznych czy doświadczenia. Z jej obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące. Od czego zacząć? Od utworzenia konta użytkownika – to naprawdę proste!

Wykres Function X

Tylko kilka kroków dzieli Cię od inwestycji w walutę

By po raz pierwszy zainwestować w Function X (FX), Tether nie potrzebujesz wiele – wystarczy, że utworzysz konto użytkownika w naszym serwisie. Możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe. Decyzja należy do Ciebie! Sam zdecydujesz również o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz zakupione waluty – czy we własnym portfelu czy na naszych serwerach offline. W dowolnym momencie możesz zasilić konto euro za pomocą dostępnych metod płatności, np. iDeal, Bancontact bądź poprzez dokonanie tradycyjnego przelewu. Po utworzeniu konta poddamy je błyskawicznej weryfikacji, dzięki której niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać Function X oraz inne cyfrowe waluty

Zdecyduj o inwestycji w najlepszym momencie

Chcesz kupić Function X? Kryptowaluta, którą jesteś zainteresowany, dostępna jest na naszej stronie! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź aktualny kurs Function X – ceny waluty aktualizujemy na bieżąco. Kurs to jednak nie wszystko – oprócz niego sprawdź również wykres FX. Dowiesz się z niego, jaka była cena waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Ceny dostępne na naszej stronie zawierają już wszelkie koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. W Bitladon dokładnie wiesz, ile i za co płacisz!

Sprawdź FAQ oraz bazę wiedzy

Masz pytania lub wątpliwości? Chciałbyś dowiedzieć się na temat handlu kryptowalutami jak najwięcej? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy i przeczytaj dostępne na stronie instrukcje. Z myślą o początkujących użytkownikach przygotowaliśmy również sekcję FAQ, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością we wszystkim Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.