Menu Moje konto

Firo

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,00892627
4.55%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Firo (FIRO)

Intuicyjna i prosta w obsłudze – tak w skrócie opisać można platformę. Wychodzimy z założenia, że handel kryptowalutami powinien być prosty i dostępny dla każdego. Dokładamy więc starań, by nawet osoby początkujące, mogły – za pośrednictwem Bitladon – kupować i sprzedawać  Firo (XZC), Ethereum. Naszym klientom udostępniamy różne formy płatności, m.in. iDeal i Bancontact. Użytkownicy mogą przechowywać środki w prywatnym portfelu na swoim koncie bądź dowolnie je przekierować. W każdej chwili mogą również zlecić wypłatę Firo na rachunek zewnętrzny. 

Please note: Firo is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Firo

Czym jest Firo?

XZC to kryptowaluta w formie aktywa cyfrowego. Ppiera się na białej księdze Zerocoin i projekcie Zerocoin. Ten natomiast oparty jest na protokole Zerocoin, który ma u podstaw sprawdzoną, starą i niezawodną technologię tłumaczenia akumulatorów RSA. Kryptografia RSA została po raz pierwszy opracowana w 1977 r. i obecnie stosowana jest we wszelkiego rodzaju protokołach szyfrowania Internetu. Zamiarem jej twórców było dodanie protokołu Zerocoin do Bitcoin – waluty te nigdy nie osiągnęły jednak konsensusu. Dzięki temu jest XZC jest anonimowym altcoinem dla Bitcoina.

Z przyjemnością pomożemy Ci rozpocząć handel Firo

Czy masz jakieś pytania? Jeśli tak, poproś o wsparcie jednego z naszych pracowników za pośrednictwem działu pomocy. Dane kontaktowe znajdują się na górze strony i w stopce naszej strony. Zapraszamy również do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz oraz do lektury instrukcji. A może jesteś ciekaw, ile aktualnie kosztuje Tether, Firo? Kurs znajdziesz powyżej! Przesuń suwak pod wykresem, aby wyświetlić bardziej szczegółową analizę kursu Firo.

Czy zakup Firo się opłaca?

To pytanie, na które zawsze musisz odpowiedzieć sam. My natomiast możemy Ci doradzić, abyś uważnie przyjrzał się dostępnym na naszej stronie wykresom i świadomie podjął decyzję o zakupie Firo, Bitcoin czy innej waluty. Zastanów się, czy myślisz o długotrwałej inwestycji, przemyśl, jaki chcesz osiągnąć zysk – to wszystko ma znaczenie! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.