Menu Moje konto

Filecoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 4,03187285
-9.34%24H

Kup Filecoin z euro przez iDEAL

Filecoin (FIL) możesz szybko i prosto kupować oraz sprzedawać za pomocą Bitladon - doświadczonego maklera kryptowalut z siedzibą w Holandii. Bitladon umożliwia handel różnymi kryptowalutami 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Potrzebujesz tylko założyć konto i możesz kupować i sprzedawać Filecoin. Następnie możesz natychmiast przelać pieniądze na swoje konto za pomocą różnych metod płatności, na przykład iDEAL lub Bancontact, po czym możesz kupować Filecoin lub inne monety za euro. Poznaj Filecoin price poniżej.

Wykres Filecoin

Czym jest Filecoin?

Filecoin krypto to zdecentralizowany system magazynowania, którego misją jest ”przechowywanie najważniejszych informacji ludzkości”.  Projekt zaczął się w 2017 roku jako ICO i zarobił 205 milionów dolarów. Początkowo Filecoin exchange planował datę startu na połowę 2019 roku. Jednak ostatecznie data ta została przesunięta na połowę października 2020. Filecoin to otwarty protokół, który jest wspierany przez swój własny blockchain zasilany przez FIL.

Co czyni Filecoin wyjątkowym?

Celem Filecoin jest przechowywanie danych w zdecentralizowany sposób. Inaczej niż firmy opierające się na pracy w chmurze, jak Amazon Web Services czy Cloudflare, które zmagają się z problemami wynikającymi z centralizacji, Filecoin coinmarket wykorzystuje swoją decentralizację do ochrony integralności lokalizacji danych. Dzięki temu łatwo je znaleźć, ale trudno ocenzurować. Filecoin pozwala użytkownikom na przechowywanie ich danych i sprawia, że sieć jest bardziej dostępna dla osób z całego świata.

Trading z Bitladon

Ambicją Bitladon jest sprawienie, by handel kryptowalutami stał się bardziej dostępny i prostszy. Aby to osiągnąć, dopilnowaliśmy, by każda moneta, którą oferujemy na naszej platformie, jak na przykład Filecoin, mogła być zakupiona za euro i opłacona za pomocą iDEAL. Dodatkowo, udostępniamy naszą własną aplikację, która sprawia że handel staje się łatwiejszy. Poza Filecoin oferujemy 200 innych walut takich, jak  Bitcoin, Polkadot lub Chainlink.

Potrzebujesz pomocy związanej z używaniem platformy? Jeśli tak, to przejrzyj nasze instrukcje i FAQ. Jeżeli potrzebujesz pomocy od naszego pracownika, to rozpocznij rozmowę na czacie lub zadzwoń wykorzystując dane kontaktowe umieszczone poniżej.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.