Menu Moje konto

Fetch

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01294
11.61%24H

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj waluty w Bitladon

W Bitladon możesz w prosty sposób kupować i sprzedawać Fetch. Kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych na naszej platformie. Nim podejmiesz decyzję, koniecznie więc sprawdź całą naszą ofertę. Fetch to waluta emitowana przez firmę Fetch.ai od marca 2018 roku. Jest pionierskim projektem zespołu z Cambridge w Wielkiej Brytanii i ma odegrać istotną rolę w rozwoju badań nad sztuczną inteligencją oraz technologią Blockchain.

Wykres Fetch

Jakie rozwiązania oferuje Fetch.ai?

Rozwiązania oferowane przez Fetch coin przeznaczone są dla konsumentów, organizacji oraz Internetu Rzeczy. W ramach projektu opracowano otwarte ramy ekonomiczne. Innymi słowy, sieć Fetch służy jako platforma wymiany wartości dla różnych podmiotów gospodarczych. Sieć obsługuje ponad 30 000 transakcji na sekundę i ma na celu spełnienie wymagań nowej generacji urządzeń. Fetch.ai opiera się na cyfrowej, zaawansowanej technologii. Stara się dostarczać użytecznych prognoz, udostępniać godne zaufania informacje i budować solidne modele współpracy. Jednocześnie chce stale poprawiać swą wydajność i usprawniać procesy. 

Dokonuj błyskawicznych transakcji w Bitladon

W Bitladon możesz łatwo kupić bądź sprzedać Fetch, Litecoin oraz ponad 200 innych walut cyfrowych. Jedyne, czego potrzebujesz, to konto prywatne lub biznesowe. Założysz je w zaledwie kilka minut! Już po chwili będziesz mógł zainwestować w Fetch. Kryptowaluta, podobnie jak inne, dostępna jest w rynkowej cenie. Jej wysokość w każdej chwili możesz sprawdzić na stronie. Kurs Fetch to jednak nie wszystko – oprócz niego udostępniamy również wykresy cen z ostatnich kilku miesięcy. By kupić Fetch, Tether zasil swoje konto za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Walutę możesz przechowywać we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. W dowolnym momencie możesz przekierować swoje środki na wskazany rachunek – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Jeśli zechcesz wymienić Fetch na inną walutę, skorzystaj z funkcji “dowolna za dowolną”  w ten sposób zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.