Menu Moje konto

Fetch

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,51509858
-6.08%24H

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj waluty w Bitladon

W Bitladon możesz w prosty sposób kupować i sprzedawać Fetch. Kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych na naszej platformie. Nim podejmiesz decyzję, koniecznie więc sprawdź całą naszą ofertę. Fetch to waluta emitowana przez firmę Fetch.ai od marca 2018 roku. Jest pionierskim projektem zespołu z Cambridge w Wielkiej Brytanii i ma odegrać istotną rolę w rozwoju badań nad sztuczną inteligencją oraz technologią Blockchain.

Wykres Fetch

Jakie rozwiązania oferuje Fetch.ai?

Rozwiązania oferowane przez Fetch coin przeznaczone są dla konsumentów, organizacji oraz Internetu Rzeczy. W ramach projektu opracowano otwarte ramy ekonomiczne. Innymi słowy, sieć Fetch służy jako platforma wymiany wartości dla różnych podmiotów gospodarczych. Sieć obsługuje ponad 30 000 transakcji na sekundę i ma na celu spełnienie wymagań nowej generacji urządzeń. Fetch.ai opiera się na cyfrowej, zaawansowanej technologii. Stara się dostarczać użytecznych prognoz, udostępniać godne zaufania informacje i budować solidne modele współpracy. Jednocześnie chce stale poprawiać swą wydajność i usprawniać procesy. 

Dokonuj błyskawicznych transakcji w Bitladon

W Bitladon możesz łatwo kupić bądź sprzedać Fetch, Litecoin oraz ponad 200 innych walut cyfrowych. Jedyne, czego potrzebujesz, to konto prywatne lub biznesowe. Założysz je w zaledwie kilka minut! Już po chwili będziesz mógł zainwestować w Fetch. Kryptowaluta, podobnie jak inne, dostępna jest w rynkowej cenie. Jej wysokość w każdej chwili możesz sprawdzić na stronie. Kurs Fetch to jednak nie wszystko – oprócz niego udostępniamy również wykresy cen z ostatnich kilku miesięcy. By kupić Fetch, Tether zasil swoje konto za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Walutę możesz przechowywać we własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. W dowolnym momencie możesz przekierować swoje środki na wskazany rachunek – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Jeśli zechcesz wymienić Fetch na inną walutę, skorzystaj z funkcji “dowolna za dowolną”  w ten sposób zaoszczędzisz aż połowę kosztów transakcji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.