Menu Moje konto

Feathercoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01190
-3.41%24H

Kup Feathercoin (FTC) od Bitladon

FTC -  kryptowaluta, której zakupem jesteś zainteresowany, teraz dostępna jest polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon! Sprawdź aktualny Feathercoin i zdecyduj o jego zakupie lub sprzedaży. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć, to utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Następnie wybierz, jaką kwotę chcesz wpłacić na swoje konto i zasil je za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact.

Wykres Feathercoin

O Feathercoin

Feathercoin to waluta, która opracowana i wprowadzona na rynek została w 2013 roku. Oznacza to, że jest jedną z najstarszych walut cyfrowych. Stanowi połączenie Bitcoin i Litecoin, a tym, co ją od nich odróżnia, jest znacznie wyższy poziom zaawansowania. Feathercoin ma otwartą sieć z blockchain, która dostępna jest dla wszystkich. Dzięki algorytmowi NeoScrypt, z którego korzysta Feathercoin, możliwe są bezpieczne transakcje online, a system jest mniej podatny na ataki. Wysoko zabezpieczone transakcje trwają około 60 sekund. W przypadku transakcji dostępna jest funkcja Multisignature, co oznacza, że ​​kilka stron musi zatwierdzić transakcję przed jej realizacją.

Tworzenie konta odbywa się w mgnieniu oka

Aby rozpocząć handel cyfrowymi walutami w Bitladon, potrzebujesz konta użytkownika. Dzięki niemu będziesz mógł kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę walut. Na naszej platformie możliwe jest również użycie jednej kryptowaluty do zakupu drugiej – to zasługa funkcji “dowolna za dowolną”. W ten sposób aż o połowę zmniejszysz koszty transakcji. Zależy Ci, aby na handlu walutami zarabiać jak najwięcej? Zostań naszym stałym klientem, a zyskasz specjalny, wysoki rabat. Jeśli chcesz kupić walutę w Bitladon, polecamy Ci zawsze sprawdzić, ile kosztuje Feathecoin. Kurs w każdej chwili znajdziesz na naszej stronie! Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy decydują się na zakup Tether, FTC – kurs jest zawsze aktualny i nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Gdy kupujesz FTC, cena podana na naszej stronie zawiera już wszystkie opłaty. Jak widzisz, nie ma na co czekać –  utwórz konto w Bitladon już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość!

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Polecamy Ci również lekturę dostępnych na stronie instrukcji. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem 085 007 6000 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.