Menu Moje konto

Feathercoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00594
10.59%24H

Kup Feathercoin (FTC) od Bitladon

FTC - kryptowaluta, której zakupem jesteś zainteresowany, teraz dostępna jest w Bitladon! Sprawdź aktualny Feathercoin i zdecyduj o jego zakupie lub sprzedaży. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć, to utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Następnie wybierz, jaką kwotę chcesz wpłacić na swoje konto i zasil je za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. Giropay lub Bancontact.

Wykres Feathercoin

O Feathercoin

Feathercoin to waluta, która opracowana i wprowadzona na rynek została w 2013 roku. Oznacza to, że jest jedną z najstarszych walut cyfrowych. Stanowi połączenie Bitcoin i Litecoin, a tym, co ją od nich odróżnia, jest znacznie wyższy poziom zaawansowania. Feathercoin ma otwartą sieć z blockchain, która dostępna jest dla wszystkich. Dzięki algorytmowi NeoScrypt, z którego korzysta Feathercoin, możliwe są bezpieczne transakcje online, a system jest mniej podatny na ataki. Wysoko zabezpieczone transakcje trwają około 60 sekund. W przypadku transakcji dostępna jest funkcja Multisignature, co oznacza, że ​​kilka stron musi zatwierdzić transakcję przed jej realizacją.

Tworzenie konta odbywa się w mgnieniu oka

Aby rozpocząć handel walutami w Bitladon, potrzebujesz konta użytkownika. Dzięki niemu będziesz mógł kupować i sprzedawać nieograniczoną liczbę walut. Na naszej platformie możliwe jest również użycie jednej kryptowaluty do zakupu drugiej – to zasługa funkcji “dowolna za dowolną”. W ten sposób aż o połowę zmniejszysz koszty transakcji. Zależy Ci, aby na handlu walutami zarabiać jak najwięcej? Zostań naszym stałym klientem, a zyskasz specjalny, wysoki rabat. Jeśli chcesz kupić walutę w Bitladon, polecamy Ci zawsze sprawdzić, ile kosztuje Feathecoin. Kurs w każdej chwili znajdziesz na naszej stronie! Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy decydują się na zakup FTC – kurs jest zawsze aktualny i nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Gdy kupujesz FTC, cena podana na naszej stronie zawiera już wszystkie opłaty. Jak widzisz, nie ma na co czekać – utwórz konto w Bitladon już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość!

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Polecamy Ci również lekturę dostępnych na stronie instrukcji. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem 085 007 6000 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.