Menu Moje konto

Często zadawane pytania (FAQ)

Przedmioty

 • Czym jest Bitladon?

  Bitladon jest platformą, na której możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty.
  Umożliwiamy kupono i sprzedaż kryptowalut, 24 godzin na dobę, siedem dni w tygodniu.
  Bitladon jest marką Coin Meester B.V. Coin Meester B.V. jest firmą zarejestrowaną w Holandii, z holenderskimi właścicielami.

 • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?

  Umożliwiamy Ci zdeponowanie pieniędzy na swoim koncie w GiroPay, SEPA or SOFORT.
  Po zakupie waluty za zdeponowane euro, będą one natychmiast widoczne na Twoim koncie w GiroPay, SEPA or SOFRT. Włożyliśmy dużo czasu i wysiłku w ten proces, aby wszystko odbywało się automatycznie, dzięki czemu nie musisz czekać na pojawienie się monet.
  "To co widzisz Jest Tym Co dostajesz". Nie ma żadnych ukrytych kosztów przy zakupie / sprzedaży monet. Kwota, którą widzisz, to kwota, którą otrzymujesz lub płacisz.

 • Czy kontakt z Wami jest łatwy?

  Zdecydowanie. W dni robocze od 9:00 do 17:00 możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem i czatem. Zazwyczaj odpowiadamy na wiadomości e-mail w ciągu godziny. Po 17:00 oraz w weekend możesz skontaktować się z nami przez e-mail, ale czas reakcji może sie nieco wydłużyć.

 • Czy jesteście godni zaufania?

  Powiedzielibyśmy tak! Wiele innych też tak uważa. Możesz sprawdzić ich opinię na Trustpilot. (https://www.trustpilot.com/review/bitcoinmeester.nl)
  Nasza firma jest zarejestrowana w Holandii i podjęliśmy niezbędne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich walut.

 • Czy muszę mieć własny porfetl ?

  Nie musisz!
  Monety są bezpiecznie przechowywane w kilku portfelach sprzętowych / offline.
  Zdecydowanie łatwiej jest wymieniać i sprzedawać swoje monety, jeśli są już na koncie, ale jeśli chcesz przechowywać monety we własnym portfelu, możesz wysłać je sobie w każdej chwili..

 • W jaki sposób ustalane są ceny walut?

  Kursy walut ustalamy samodzielnie, w oparciu o średnie ceny z kilku różnych giełd międzynarodowych. Sugerujemy się również tendencjami, które obserwujemy na naszej własnej platformie.
  Kursy zmieniają się w zależności od podaży i popytu, a my realizujemy transakcje kupna/sprzedaży dopiero w momencie, gdy złożysz zamówienie. Oznacza to, że nie jesteśmy w stanie z góry przewidzieć ostatecznej kwoty.
  Ostateczna cena, którą zapłacisz, zależy między innymi od Twojej aktywności na naszej platformie. Zasada jest prosta – im częściej handlujesz, tym większy otrzymujesz rabat.
  Te stawki, które widzisz na naszej stronie, oparte są na średnim rabacie, który udzielamy użytkownikom naszej platformy. Waluta może więc być nieco droższa bądź tańsza, w zależności od tego, jaki przysługuje Ci rabat. Domyślnie pobieramy marżę w wysokości około 1%, po uwzględnieniu rabatu, możesz liczyć na obniżkę do 0.90%.

  VIP 1 ≥ € 1 1.00%
  VIP 2 ≥ € 500 0.90%
  VIP 3 ≥ € 1.000 0.80%
  VIP 4 ≥ € 5.000 0.70%
  VIP 5 ≥ € 10.000 0.60%
  VIP 6 ≥ € 25.000 0.50%
  VIP 7 ≥ € 50.000 0.40%
  VIP 8 ≥ € 100.000 0.30%
  VIP 9 ≥ € 500.000 0.20%
  VIP 10 ≥ € 1.000.000 0.10%
 • Czy macie aplikację na system iOS lub Android?

  Nie mamy jeszcze własnej aplikacji, ale pracujemy nad nią!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami