Menu Moje konto

Fantom

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,42413872
3.09%24H

Fantom (FTM) - kupić czy sprzedać?

Za pośrednictwem Bitladon możesz zarówno kupować, jak i sprzedawać walutę Fantom (FTM). Gdy utworzysz swoje konto, będziesz mógł wpłacić na nie pieniądze za pomocą jednej z naszych metod płatności, m.in. SEPA transfer. W tens sposób, już po chwili w Twoim portfelu w Bitladon pojawi się Fantom, Ethereum bądź inna waluta, w którą zdecydujesz się zainwestować. 

Wykres Fantom

Jaką walutą jest Fantom?

Zespół Fantom planuje stać się „systemem nerwowym” infrastruktury IT dla „inteligentnych miast”. Fantom nie używa blockchain – zamiast niego stosuje ukierunkowany wykres acykliczny (DAG). Umożliwia to skalowanie nieskończoności i przetwarzanie transakcji z dużą prędkością.

Zobacz ceny i trendy rynkowe Fantom w skrócie

Podjąłeś decyzję o zakupie Fantom? Cena waluty wydaje się korzystna? A może już od dawna wiesz, że to właśnie Fantom (FTM) będzie Twoim wyborem? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, skorzystaj z giełdy kryptowalut online Bitladon – oferujemy waluty w najlepszej cenie! Na naszej stronie w każdym momencie możesz sprawdzić wszelkie zmiany rynkowe, zarówno te ostatnie, jak i notowane na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Dzięki temu wystarczy rzut oka, byś wiedział, czy to odpowiedni czas na zakup lub sprzedaż Fantomcoin. Co więcej, w Bitladon nie musisz obawiać się żadnych opłat dodatkowych – wszystkie uwzględnione zostały w cenie waluty. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kursy walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję, która zostanie zrealizowana, gdy wybrana przez Ciebie waluta osiągnie pożądaną cenę. 

Kupuj i sprzedawaj za pomocą kilku kliknięć

W Bitladon wszystkie transakcje zrealizujesz za pomocą kilku kliknięć. Nasza platforma nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych, a my podejmujemy wszelkie środki, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.. Twoje konto poddamy szybkiej weryfikacji, by potwierdzić Twoją tożsamość. Proponujemy Ci również dwuetapowe uwierzytelnianie, które uchroni Twoje konto przed atakami cyberprzestępców. Jedyne, co musisz zrobić, aby zacząć, to założyć własne konto i wpłacić na nie pieniądze. Już po chwili będziesz kupić Fanto ICO, Tether oraz inne waluty w atrakcyjnej cenie. Dzięki naszym szybkim, zautomatyzowanym procesom, zakupione waluty niemal natychmiast będą widoczne na Twoim koncie. Jeśli zdecydujesz się je wypłacić, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – od razu przekierujemy środki ze sprzedaży FTM (Fantom) na wskazany przez Ciebie rachunek. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakieś obawy lub wątpliwości, koniecznie zajrzyj do sekcji najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeżeli i tam nie znajdziesz właściwego rozwiązania, skontaktuj się z nami pod numerem +31 (0)85 007 4844 lub [email protected]. Możesz również napisać do nas na czacie – postaramy się odpowiedzieć jak najprędzej! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.