Menu Moje konto

Factom

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,08722
8.36%24H

Kup Factom z SEPA

Chcesz wejść do świata handlu kryptowalutami? Zrób to z giełdą Bitladon! Jedynym, co musisz zrobić, aby zacząć, jest utoworzenie swojego konta w naszym serwisie. Już po chwili będziesz mógł zasilić je euro za pomocą jednej z metod płatności, np. iDeal lub Bancontact i kupić Facton (FCT) bądź inną walutę. To naprawdę takie proste! Nie zwlekaj więc i już dziś zainwestuj w walutę Factom.

Wykres Factom

Czym jest waluta Factom?

Chcesz wiedzieć więcej na temat Factom? Kryptowaluta składa się z różnych elementów i jest podstawą do zarządzania siecią Factom oraz protokołem, który działa jako zdecentralizowane publiczne narzędzie blockchain Bitcoin. Każdy może je wykorzystać do opracowania dokładnych, weryfikowalnych i niezmiennych systemów księgowych i przedmiotów. Służy jako platforma aplikacji, w której różne strony mogą współpracować bez udziału pośrednika. Wszystkie procesy operacyjne i najważniejsze dla biznesu oraz dokumentację można zabezpieczyć poprzez niezmienne ślady kontroli konta w sieci i blockchain.

Sprawdź aktualną cenę Factom w Bitladon

Chcesz kupić walutę Factom (FCT) w najlepszej cenie, w najbardziej odpowiednim momencie? Zrobisz to w Bitladon! Na naszej stronie nie tylko sprawdzisz, ile aktualnie kosztuje Factom – kurs to nie wszystko! Udostępniamy również wykresy, które ukazują tendencje dot. wartości danej waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz 24 godzin. Nasze dane są stale aktualizowane, a spadki i wzrosty wartości waluty oznaczone są kolorem czerwonym i zielonym. Wystarczy więc rzut oka, by wiedzieć, czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty.

Kup lub sprzedaj walutę w odpowiednim momencie

Nasza platforma umożliwia śledzenie ceny Factom, a jednocześnie pozwala w prosty sposób kupić lub sprzedać walutę. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić wartości waluty, możesz skonfigurować automatyczną transakcję, gdy osiągnie ona pożądaną wartość. Jedyne, czego potrzebujesz, to własne konto Bitladon. Zarejestruj konto osobiste lub biznesowe i wprowadź swoje dane. Po zakończeniu naszego procesu szybkiej weryfikacji, będziesz mógł dodawać pieniądze do swojego portfela oraz kupować i sprzedawać Factom, Ethereum i inne kryptowaluty w najlepszych cenach.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.