Menu Moje konto

Everex

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,26935
-3.93%24H

Kup walutę Everex za pośrednictwem SEPA

SEPA to nowoczesna metoda płatności, którą możesz wykorzystać, aby połączyć swoje konto w Bitladon z rachunkiem bankowym. Dzięki niej będziesz mógł błyskawicznie kupować oraz sprzedawać Everex coin, Tether i inne waluty. Na naszej stronie w dowolnym momencie możesz sprawdzać kursy walut, które pomogą Ci podjąć decyzję o inwestycji. A może wolisz skonfigurować automatyczną transakcję kupna Everex lub innej waluty? W Bitladon będziesz mieć taką możliwość! Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz dodatkowy rabat, który pozwoli Ci jeszcze więcej zarabiać na handlu walutami.

Wykres Everex

Informacje o Everex (EVX)

Chcesz kupić Everex? Token kryptowaluty z łatwością kupisz w Bitladon. Waluta ta funkcjonuje na platformie Ethereum. Everex posiada obecnie 25 000 000 jednostek EVX z 22 700 000 EVX w obiegu. Waluta (jeszcze) nie ma własnej sieci głównej.

Błyskawicznie utwórz swoje konto

Aby zacząć korzystać z Bitladon, musisz najpierw utworzyć konto użytkownika. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka prostych czynności, m.in. zweryfikować swoją tożsamość. Zazwyczaj weryfikacji dokonujemy w ciągu godziny, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć handel EVX coin, Ethereum i innymi kryptowalutami. Po zweryfikowaniu konta możesz zasilić swój portfel środkami. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi GDPR.

Korzystając z Bitladon, w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs waluty EVX oraz kurs innych walut cyfrowych. Nasze ceny aktualizowane są na bieżąco. Mogą być inne od cen, które znajdziesz w porównywarkach, typu coinmarketcap – znajdziesz na nich jedynie średnie wartości, które mogą być wyższe bądź niższe od tych na naszej stronie. 

Nie czekaj – zacznij już dziś!

Nasza platforma przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Aby zapoznać się z funkcjonowaniem giełdy Bitladon, przeczytaj instrukcje obsługi i odwiedź sekcję FAQ. W przypadku pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, wyślij nam wiadomość e-mail lub porozmawiaj z nami na czaciee. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.