Menu Moje konto

Everex

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,12728
-1.19%24H

Kup walutę Everex za pośrednictwem SEPA

SEPA to nowoczesna metoda płatności, którą możesz wykorzystać, aby połączyć swoje konto w Bitladon z rachunkiem bankowym. Dzięki niej będziesz mógł błyskawicznie kupować oraz sprzedawać Everex coin, Tether i inne waluty. Na naszej stronie w dowolnym momencie możesz sprawdzać kursy walut, które pomogą Ci podjąć decyzję o inwestycji. A może wolisz skonfigurować automatyczną transakcję kupna Everex lub innej waluty? W Bitladon będziesz mieć taką możliwość! Jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz dodatkowy rabat, który pozwoli Ci jeszcze więcej zarabiać na handlu walutami.

Wykres Everex

Informacje o Everex (EVX)

Chcesz kupić Everex? Token kryptowaluty z łatwością kupisz w Bitladon. Waluta ta funkcjonuje na platformie Ethereum. Everex posiada obecnie 25 000 000 jednostek EVX z 22 700 000 EVX w obiegu. Waluta (jeszcze) nie ma własnej sieci głównej.

Błyskawicznie utwórz swoje konto

Aby zacząć korzystać z Bitladon, musisz najpierw utworzyć konto użytkownika. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka prostych czynności, m.in. zweryfikować swoją tożsamość. Zazwyczaj weryfikacji dokonujemy w ciągu godziny, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć handel EVX coin, Ethereum i innymi kryptowalutami. Po zweryfikowaniu konta możesz zasilić swój portfel środkami. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi GDPR.

Korzystając z Bitladon, w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs waluty EVX oraz kurs innych walut cyfrowych. Nasze ceny aktualizowane są na bieżąco. Mogą być inne od cen, które znajdziesz w porównywarkach, typu coinmarketcap – znajdziesz na nich jedynie średnie wartości, które mogą być wyższe bądź niższe od tych na naszej stronie. 

Nie czekaj – zacznij już dziś!

Nasza platforma przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Aby zapoznać się z funkcjonowaniem giełdy Bitladon, przeczytaj instrukcje obsługi i odwiedź sekcję FAQ. W przypadku pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Zadzwoń na naszą infolinię, wyślij nam wiadomość e-mail lub porozmawiaj z nami na czaciee. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.