Menu Moje konto

Ethereum Classic

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 19,2666424
0.56%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Ethereum Classic w Bitladon

Jesteś ciekaw, ile aktualnie kosztuje ETC? A może już zdecydowałeś o kupnie lub sprzedaży Ethereum Classic? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, świetnie trafiłeś – w Bitladon sprawdzisz aktualny kurs ETC oraz w prosty sposób kupisz i sprzedaż walutę. Wystarczy, że założysz swoje konto w naszym serwisie i zasilisz je środkami – już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać walutę w Bitladon. Spróbuj i przekonaj się już dziś, jak prosty może być handel kryptowalutami!

Wykres Ethereum Classic

Bitladon – platforma, dzięki której zmienisz swoją finansową przyszłość

Bitladon to platofrma, dzięki której w prosty sposób będziesz mógł kupić lub sprzedać Ethereum Classic. Portfel, w którym przechowywane są Twoje środki, jest całkowicie bezpieczny – przestrzegamy wytycznych AVG. Dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych, które podajesz podczas zakładania i weryfikacji konta. By korzystać z Bitladon, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej – platforma jest prosta i każdy może na niej kupować oraz sprzedawać Ethereum Classic. Giełda oferuje także inne waluty – sprawdź naszą ofertę i podejmij decyzję już dziś!

Bądź zawsze na bieżąco z Bitladon

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs waluty. Stawiamy na jasne, transparentne zasady, dlatego za walutę płacisz tyle, ile widzisz na stronie – cena zawiera już wszelkie opłaty. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów. Nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kurs waluty? My zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że skonfigurujesz automatyczne kupno waluty, gdy jej cena osiągnie pożądaną wartość. Prawda, że proste?

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z działem pomocy technicznej Bitladon!

Pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami wydają się trudne – coś o tym wiemy! By Ci je ułatwić, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przejrzyste instrukcje. Jeśli one nie dostarczą Ci potrzebnej wiedzy i wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz zadać pytanie na czacie, w wiadomości e-mail, aplikacji WhatApp lub kontaktując się z nami przez telefon pod numerem +31 (0) 85 007 4844. Pamiętaj, że jestesmy tu dla Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.