Menu Moje konto

Ethereum

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1718,56883
-4.31%24H

Chcesz kupić Ethereum w najlepszej cenie? Dobrze trafiłeś!

Kryptowalutę Ethereum oraz inne waluty cyfrowe możesz kupić i sprzedać w najlepszej cenie na polskiej giełdzie. A może chcesz po prostu sprawdzić aktualny kurs Ethereum? Zapraszamy! Specjalnie dla Ciebie oraz innych osób, które pragną wejść do świata handlu walutami, stworzyliśmy platformę Bitladon – internetową giełdę kryptowalut. Ethereum oraz inne waluty w najlepszych cenach, korzystne, aktualne kursy i łatwość obsługi to tylko niektóre z jej wyróżników. Utwórz swoje konto już dziś, by poznać pozostałe!

Wykres Ethereum

Sprawdź aktualną cenę rynkową Ethereum na naszej platformie

Chcesz nabyć walutę Ethereum? Kurs sprawdzisz na naszej platformie! Nie musisz obawiać się nieaktualnych informacji – wszystkie kursy aktualizujemy na bieżąco. Dzięki temu nie ryzykujesz dokonania niekorzystnej transakcji. Co więcej, na podstawie dostępnych statystyk i analiz, możesz sam zdecydować, czy to odpowiedni moment na zakup waluty ETH. Ważne jest również to, że podane na platformie wartości zawierają wszystkie opłaty – kupujesz to, co widzisz i nie martwisz się o ostateczny koszt!

Załóż swoje konto, by łatwo i szybko realizować transakcje kupna i sprzedaży

By łatwo i szybko realizować transakcje kupna i sprzedaży walut cyfrowych, stworzyliśmy specjalną, przejrzystą platformę Bitladon. By z niej korzystać, nie potrzebujesz informatycznych zdolności – jest intuicyjna i każdy będzie w stanie za jej pośrednictwem kupić i sprzedać walutę. Na początku będziesz musiał założyć swoje konto i przejść krótki proces weryfikacji. Nie musisz obawiać się o swoje dane – są całkowicie bezpieczne! Przetwarzamy je zgodnie z wytycznymi RODO, z największą starannością. Platforma Bitladon powstała po to, byś łatwo i szybko mógł kupić i sprzedać walutę Ethereum oraz inne. Sam proces realizacji transakcji przebiega niemal błyskawicznie. Gdy zdecydujesz się na sprzedaż, bardzo szybko będziesz mógł wypłacić uzyskane z niej środki. Premiujemy stałych użytkowników – im więcej kupujesz, tym bardziej korzystną otrzymujesz cenę. Dzięki temu możesz zarabiać na kupnie i sprzedaży walut np. Ethereum. Cena zakupu to nie jedyna korzyść, jaką zyskujesz – kolejne otrzymasz za polecenie znajomego lub członka rodziny. Nie czekaj – zacznij sprzedawać i kupować waluty na Bitladon już teraz!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Potrzebujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Masz jakieś wątpliwości? Śmiało się z nami skontaktuj – jesteśmy tu dla Ciebie! Wiele informacji znajdziesz w naszym FAQ. Możesz również skorzystać ze wsparcia naszego biura pomocy, które otwarte jest codziennie i zapewnia niezwłoczną pomoc. Na wiadomości użytkowników zwykle odpowiadamy w ciągu godziny. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami przez czat lub zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.