Menu Moje konto

EOS

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,80422832
-8.72%24H

Miejsce, w którym kupisz EOS w atrakcyjnej cenie

Zastanawiasz się, gdzie kupić kryptowaluta EOS? Szukasz jej w najkorzystniejszej cenie? A może zależy ci, aby kupować lub sprzedawać EOS w najbardziej odpowiednim momencie? Niezależnie od tego tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Bitladon jest tym, czego szukasz . Oferujemy przejrzystą i przyjazną dla użytkownika platformę do handlu kryptowalutami. Skorzystać z niej może każdy – od osób początkujących po starsze, które robią to po raz pierwszy i nie posiadają umiejętności technicznych. Wszystkim korzystającym oferujemy dostęp do najświeższych informacji i kursów walut, które stale aktualizujemy. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak to działa i utworzyć własne konto.

Wykres EOS

Zawsze na bieżąco z ceną EOS dzięki Bitladon

W Bitladon znajdziesz informacje nie tylko na temat waluty EOS. Wykres dostępny na naszej stronie obejmuje także inne waluty! Poznasz z niego nie tylko aktualny kurs, ale również wartości i tendencje z ostatnich kilku miesięcy. Wiedza ta pozwoli Ci ocenić, czy inwestycja w walutę w danym momencie się opłaca. A może chcesz kupić walutę w konkretnej cenie? Platforma umożliwi ci skonfigurowanie automatycznego zamówienia gdy waluta EOS będzie dostępna we wskazanej przez ciebie cenie. Dzięki temu nie musisz codziennie sprawdzać kursu interesującej cię waluty.

Kupuj i sprzedawaj bezpiecznie

Aby bezpiecznie i szybko kupować lub sprzedawać monety EOS, wymagane jest konto osobiste lub firmowe. Gwarantujemy, że wszystkie Twoje dane są bezpieczne – to zasługa ścisłej zgodności z wytycznymi RODO i dwuskładnikowego uwierzytelnienia podczas logowania. Po utworzeniu konta wystarczy przelać na konto środki za pomocą jednej z naszych metod płatności, takich jakiDEAL, Bancontact or S€pa Direct Debit. Gdy to zrobisz, możesz od razu kupić i sprzedać kryptowalutę na naszej platformie. W Bitladon gwarantujemy uczciwą i przejrzystą cenę EOS i innych monet. Wszystkie opłaty za transfer są już uwzględnione w naszych stawkach giełdowych, dzięki czemu zawsze otrzymujesz dokładnie to, co widzisz. Ponadto w Bitladon za jedną walutę, możesz zapłacić inną walutą – masz pełną dowolność i tylko od ciebie zależy, w jaki sposób zasilisz walutą EOS portfel.

Zacznij teraz!

Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Niezależnie od tego, czy chcesz wpłacić czy wypłacić pieniądze, dzięki zautomatyzowanym procesom wszystkie działania są przeprowadzane natychmiast. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, nasz dział pomocy jest do twojej dyspozycji. Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail – w dni powszednie zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dwóch godzin. Zachęcamy również do kontaktu z nami za pośrednictwem czatu lub telefonu pod numerem +31 85 007 4844. Warto również sprawdzić odpowiedzi na często zadawane pytania i nasze instrukcje – być może właśnie tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Niech nic Cię nie powstrzyma – utwórz konto teraz, kupuj i sprzedawaj EOS oraz inne waluty w atrakcyjnej cenie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.