Menu Moje konto

Enjin Coin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,36792756
-0.15%24H

Kupuj walutę Enjin (ENJ) bezpośrednio w SOFORT

Chcesz kupić walutę  Enjin? Postaw na bezpieczną, wiarygodną platformę! Zarejestrowana z Holandii giełda kryptowalut online Bitladon jest nie tylko godna zaufania, ale także prosta w obsłudze zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Gdy utowrzysz swoje konto, niemal natychmiast będziesz mógł kupić Enjin. 

Wykres Enjin Coin

Co musisz wiedzieć o Enjin?

Enjin Coin to kryptowaluta dedykowana dla świata gier. Twórcy gier mogą umożliwiać graczom zapłatę za gry właśnie w walucie Enjin. Do ich dyspozycji pozostaje również specjalna platforma dla programistów, w której istnieje możliwość tworzenia gier na blockchainie.

Kupuj i sprzedawaj ENJ oraz inne waluty

Prowadzisz działalność związaną z grami lub interesujesz się kupowaniem i sprzedażą ENJ? Giełda Bitladon jest właściwym adresem dla Ciebie! Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani handlowcy mogą wejść do świata kryptowalut. W Bitladon możesz wykorzystać jedna cfrową walutę, aby zakupić inną. Dzięki temu koszty są niskie, a Ty zyskujesz więcej. Innym sposobem na obniżenie kosztów jest częste inwestowanie na giełdzie Bitladon. Waluty w Bitladon kupujesz w cenie, którą widzisz na stronie – zawierają się w niej wszelkie opłaty, więc nie jesteś narażony na niemiłe niespodzianki. 

Gotów, aby rozpocząć handel?

Podjęcie decyzji o inwestycji to pierwszy krok. Kolejnym jest utworzenie konta w Bitladon. Może założyć je jako firma bądź jako osoba prywatna. Po zweryfikowaniu konta oraz rachunku bankowego, będziesz mógł zdecydować o zakupie dowolnej liczby Enjin, Bitcoin oraz innych walut dostępnych na naszej platformie. Zarządzać będziesz nimi w portfelu Enjin (ENJ), w którym możesz umieścić także inne waluty. Ponadto istnieje możliwość umieszczenia wszystkich kredytów kryptograficznych na naszym serwerze offline. Twoje dane będziemy przechowywać zgodnie z wytycznymi AVG, a jeśli zdecydujesz o wypłacie środków, błyskawicznie przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. 

Masz pytania na temat Bitladon?

Nasza platforma jest łatwo dostępna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów na rynku kryptowalut. Informacje na temat Bitladon i handlu kryptowalutami znajdziesz w naszych instrukcjach oraz na stronie FAQ. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, wiadomości e-mail bądź dzwoniąc pod numer naszej infolinii.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.