Menu Moje konto

Enjin Coin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,08736
-1.14%24H

Kupuj walutę Enjin (ENJ) bezpośrednio w SOFORT

Chcesz kupić walutę  Enjin? Postaw na bezpieczną, wiarygodną platformę! Zarejestrowana z Holandii giełda kryptowalut online Bitladon jest nie tylko godna zaufania, ale także prosta w obsłudze zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Gdy utowrzysz swoje konto, niemal natychmiast będziesz mógł kupić Enjin. 

Wykres Enjin Coin

Co musisz wiedzieć o Enjin?

Enjin Coin to kryptowaluta dedykowana dla świata gier. Twórcy gier mogą umożliwiać graczom zapłatę za gry właśnie w walucie Enjin. Do ich dyspozycji pozostaje również specjalna platforma dla programistów, w której istnieje możliwość tworzenia gier na blockchainie.

Kupuj i sprzedawaj ENJ oraz inne waluty

Prowadzisz działalność związaną z grami lub interesujesz się kupowaniem i sprzedażą ENJ? Giełda Bitladon jest właściwym adresem dla Ciebie! Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani handlowcy mogą wejść do świata kryptowalut. W Bitladon możesz wykorzystać jedna cfrową walutę, aby zakupić inną. Dzięki temu koszty są niskie, a Ty zyskujesz więcej. Innym sposobem na obniżenie kosztów jest częste inwestowanie na giełdzie Bitladon. Waluty w Bitladon kupujesz w cenie, którą widzisz na stronie – zawierają się w niej wszelkie opłaty, więc nie jesteś narażony na niemiłe niespodzianki. 

Gotów, aby rozpocząć handel?

Podjęcie decyzji o inwestycji to pierwszy krok. Kolejnym jest utworzenie konta w Bitladon. Może założyć je jako firma bądź jako osoba prywatna. Po zweryfikowaniu konta oraz rachunku bankowego, będziesz mógł zdecydować o zakupie dowolnej liczby Enjin, Bitcoin oraz innych walut dostępnych na naszej platformie. Zarządzać będziesz nimi w portfelu Enjin (ENJ), w którym możesz umieścić także inne waluty. Ponadto istnieje możliwość umieszczenia wszystkich kredytów kryptograficznych na naszym serwerze offline. Twoje dane będziemy przechowywać zgodnie z wytycznymi AVG, a jeśli zdecydujesz o wypłacie środków, błyskawicznie przekierujemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. 

Masz pytania na temat Bitladon?

Nasza platforma jest łatwo dostępna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów na rynku kryptowalut. Informacje na temat Bitladon i handlu kryptowalutami znajdziesz w naszych instrukcjach oraz na stronie FAQ. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, wiadomości e-mail bądź dzwoniąc pod numer naszej infolinii.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.