Menu Moje konto

Energy Web Token

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 3,30113078
0.48%24H

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj Energy Web Token w Bitladon

Planujesz zakup EWT? Świetnie się składa! Energy Web Token teraz możesz kupić w Bitladon po wyjątkowym, korzystnym kursie. A może szukasz innych walut niż Energy Web Token? Kup jedną z cyfrowych walut dostępnych na naszej stronie! Sprawdź aktualne kursy, przeanalizuj wykresy i podejmij najlepszą dla siebie decyzję. W dowolnym momencie będziesz mógł zdecydować o wypłacie środków, sprzedaży waluty bądź wymianie jej na inną – sam zarządzasz swoimi środkami! Jeśli zdecydujesz o ich wypłacie, złóż taką dyspozycję, a my przekażemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. 

 

Wykres Energy Web Token

Czym jest Energy Web Token?

Energy Web Token (EWT) to natywny token Energy Web Chain – publicznej sieci opartej na Ethereum, która zaprojektowała specjalnie do obsługi aplikacji korporacji z branży energetycznej. Token zabezpiecza sieć przed nadużyciami i wykorzystywana jest do płacenia za usługi usprawniające oraz ulepszające dApps. Z siecią obecnie współpracują znane, globalne marki: Total, Shell, GE oraz Siemens. Większość z nich to jednak regionalne generatory oraz sieci energii elektrycznej, jak Duke Energy czy PG&E. 

Kupno i sprzedaż walut w Bitladon – co powinieneś wiedzieć?

Bitladon to platforma, za pośrednictwem której w prosty sposób kupisz i sprzedaż EWT. Cena waluty, którą widzisz na stronie jest zawsze aktualna. Jeśli zależy Ci na zakupie waluty cyfrowej w określonej cenie, możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas platforma zakupi ją za Ciebie, gdy tylko osiągnie pożądaną cenę. Masz obawy, czy warto zainwestować właśnie w EWT? Kryptowaluta jest jedną spośród wielu, które oferujemy na naszej stronie. Przeanalizuj dostępne dane i sprawdź, jak kształtowały się ceny walut w przeszłości. Na tej podstawie będziesz w stanie podjąć najlepszą dla siebie decyzję. 

Od czego zacząć handel walutami w Bitladon?

Jedyne, czego potrzebujesz, aby postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu walutami w Bitladon, to Twoje konto użytkownika. Utwórz je, a następnie poddaj szybkiej weryfikacji, dzięki której niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Obsługa transakcji jest prosta, a jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, z pomocą przyjdzie Ci nasza bogata baza wiedzy oraz czytelne instrukcje.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.